MHCT from above_v3.jpg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Heren 35 B

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Breda H30-6 20 56 18 2 0 73 13 0
2 Rapid H30-2 20 49 16 1 3 80 28 0
3 Zundert H30-1 20 37 12 1 7 51 24 0
4 Breda H30-7 20 33 11 3 6 42 32 3
5 Zwart-Wit H30-5 20 33 10 3 7 48 34 0
6 Pelikaan H30-3 20 28 8 4 8 38 43 0
7 Push H30-4 20 25 6 7 7 26 35 0
8 Teteringen H30-2 20 16 5 4 11 35 56 3
9 Prinsenbeek H30-1 20 14 4 2 14 31 56 0
10 Pelikaan H30-2 20 10 2 4 14 22 58 0
11 Tempo H30-3 20 7 2 1 17 12 79 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Tempo H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Teteringen H30-2 (3-1)final
Breda H30-6 Breda H30-7 (3-0)scheduled
Pelikaan H30-2 Pelikaan H30-3 (2-5)final
Push H30-4 Zundert H30-1 (0-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zundert H30-1 Rapid H30-2 (3-2)scheduled
Teteringen H30-2 Zwart-Wit H30-5 (1-2)scheduled
Breda H30-7 Push H30-4 (2-1)scheduled
Tempo H30-3 Prinsenbeek H30-1 (0-5)final
Pelikaan H30-3 Breda H30-6 (0-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Prinsenbeek H30-1 Teteringen H30-2 (5-3)final
Rapid H30-2 Breda H30-7 (5-1)scheduled
Push H30-4 Breda H30-6 (0-3)final
Zwart-Wit H30-5 Zundert H30-1 (3-2)scheduled
Pelikaan H30-2 Tempo H30-3 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Zundert H30-1 Prinsenbeek H30-1 (8-0)final
Breda H30-6 Rapid H30-2 (4-1)scheduled
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-2 (3-3)final
Breda H30-7 Zwart-Wit H30-5 (1-0)scheduled
Pelikaan H30-3 Push H30-4 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo H30-3 Pelikaan H30-3 (0-3)scheduled
Rapid H30-2 Push H30-4 (7-0)scheduled
Zwart-Wit H30-5 Breda H30-6 (0-4)scheduled
Pelikaan H30-2 Zundert H30-1 (0-4)final
Prinsenbeek H30-1 Breda H30-7 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Breda H30-7 Pelikaan H30-2 (3-0)scheduled
Teteringen H30-2 Tempo H30-3 (2-0)final
Push H30-4 Zwart-Wit H30-5 (2-1)final
Breda H30-6 Prinsenbeek H30-1 (6-0)final
Pelikaan H30-3 Rapid H30-2 (0-5)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwart-Wit H30-5 Rapid H30-2 (0-3)final
Prinsenbeek H30-1 Push H30-4 (1-2)final
Teteringen H30-2 Pelikaan H30-3 (4-1)final
Pelikaan H30-2 Breda H30-6 (1-3)final
Tempo H30-3 Zundert H30-1 (2-4)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-3 Zwart-Wit H30-5 (0-0)scheduled
Rapid H30-2 Prinsenbeek H30-1 (7-0)final
Breda H30-7 Tempo H30-3 (4-0)scheduled
Push H30-4 Pelikaan H30-2 (0-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Pelikaan H30-2 Rapid H30-2 (2-3)scheduled
Zundert H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)scheduled
Tempo H30-3 Breda H30-6 (0-5)final
Teteringen H30-2 Breda H30-7 (3-3)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Zwart-Wit H30-5 (1-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Breda H30-7 Zundert H30-1 (3-0)scheduled
Breda H30-6 Teteringen H30-2 (6-2)final
Push H30-4 Tempo H30-3 (3-0)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Zundert H30-1 Breda H30-6 (1-2)final
Tempo H30-3 Rapid H30-2 (1-8)scheduled
Pelikaan H30-3 Breda H30-7 (1-3)scheduled
Teteringen H30-2 Push H30-4 (1-1)final
Pelikaan H30-2 Prinsenbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zundert H30-1 Teteringen H30-2 (2-0)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Pelikaan H30-3 (1-2)final
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
Zwart-Wit H30-5 Pelikaan H30-2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H30-5 Pelikaan H30-2 (3-0)expired
ZONDAG 5 MAART 2023
Pelikaan H30-3 Pelikaan H30-2 (3-2)final
Tempo H30-3 Zwart-Wit H30-5 (1-5)final
Zundert H30-1 Push H30-4 (3-1)final
Teteringen H30-2 Rapid H30-2 (3-4)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Breda H30-6 Pelikaan H30-3 (2-1)final
Prinsenbeek H30-1 Tempo H30-3 (0-1)final
Zwart-Wit H30-5 Teteringen H30-2 (5-0)final
Push H30-4 Breda H30-7 (1-1)final
DONDERDAG 16 MAART 2023
Rapid H30-2 Zundert H30-1 (2-1)scheduled
ZONDAG 19 MAART 2023
Zundert H30-1 Zwart-Wit H30-5 (3-2)final
Tempo H30-3 Pelikaan H30-2 (0-1)scheduled
Teteringen H30-2 Prinsenbeek H30-1 (2-4)final
Breda H30-6 Push H30-4 (3-0)final
Breda H30-7 Rapid H30-2 (0-5)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Rapid H30-2 Breda H30-6 (3-3)final
Zwart-Wit H30-5 Breda H30-7 (2-3)final
Prinsenbeek H30-1 Zundert H30-1 (0-2)scheduled
Push H30-4 Pelikaan H30-3 (2-2)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Breda H30-7 Prinsenbeek H30-1 (2-1)final
Zundert H30-1 Pelikaan H30-2 (4-0)scheduled
Push H30-4 Rapid H30-2 (2-3)final
Breda H30-6 Zwart-Wit H30-5 (1-1)final
Pelikaan H30-3 Tempo H30-3 (5-1)scheduled
MAANDAG 10 APRIL 2023
Breda H30-7 Breda H30-6 (0-1)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Rapid H30-2 Pelikaan H30-3 (4-1)final
Prinsenbeek H30-1 Breda H30-6 (2-3)final
Zwart-Wit H30-5 Push H30-4 (5-1)final
Pelikaan H30-2 Breda H30-7 (1-1)final
Tempo H30-3 Teteringen H30-2 (1-2)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
Zundert H30-1 Tempo H30-3 (7-0)scheduled
Breda H30-6 Pelikaan H30-2 (6-0)final
Push H30-4 Prinsenbeek H30-1 (1-0)final
ZONDAG 30 APRIL 2023
Pelikaan H30-2 Teteringen H30-2 (0-3)final
DONDERDAG 11 MEI 2023
Pelikaan H30-3 Teteringen H30-2 (3-3)scheduled
Rapid H30-2 Zwart-Wit H30-5 (2-3)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Tempo H30-3 Breda H30-7 (0-4)scheduled
Prinsenbeek H30-1 Rapid H30-2 (2-3)final
Teteringen H30-2 Zundert H30-1 (1-0)scheduled
Pelikaan H30-2 Push H30-4 (1-4)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Zwart-Wit H30-5 Prinsenbeek H30-1 (4-2)final
Breda H30-6 Tempo H30-3 (9-0)final
Breda H30-7 Teteringen H30-2 (5-0)final
Pelikaan H30-3 Zundert H30-1 (0-1)scheduled
DONDERDAG 1 JUNI 2023
Zwart-Wit H30-5 Pelikaan H30-3 (6-2)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Zundert H30-1 Breda H30-7 (5-3)scheduled
Tempo H30-3 Push H30-4 (1-1)final
Pelikaan H30-2 Zwart-Wit H30-5 (1-5)final
Teteringen H30-2 Breda H30-6 (1-5)final
Pelikaan H30-3 Prinsenbeek H30-1 (4-2)final
DONDERDAG 8 JUNI 2023
Rapid H30-2 Pelikaan H30-2 (3-1)scheduled
ZONDAG 11 JUNI 2023
Prinsenbeek H30-1 Pelikaan H30-2 (3-1)final
Breda H30-7 Pelikaan H30-3 (0-2)final
Rapid H30-2 Tempo H30-3 (7-0)scheduled
Push H30-4 Teteringen H30-2 (3-0)scheduled
Breda H30-6 Zundert H30-1 (1-0)scheduled

Teamondersteuning