3.jpeg
Agenda
21-9
D-kampen
28-9
D-kampen
5-10
D-kampen
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Diensten

zaterdag 21 september 2019 
08:00 - 12:15  Frans Mertens Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Noor Olssen Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Iva Goetzee Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van JuliĆ«t van Nunen Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Ischa Tomala Bardienst 
12:15 - 18:00  Ouders/verzorgers van Tygo de Rooij Barhoofd 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Febe van den Broek Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Tygo Dorresteijn Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Wies de Bie Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lisa van Beers Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Janneke van den Broek Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 29 september 2019 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Julian Kapteijns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
13:00 - 17:30  Barhoofd 
14:00 - 16:30  Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fien Slockers Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Yenthe van Jaarsveld Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Roos Leenders Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Amira Dridi Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lisa van Beers Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 6 oktober 2019 
11:00 - 14:00  Nicole Jagerman Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Louise Stroeken Bardienst 
14:00 - 16:30  Christine Stroeken Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
zondag 13 oktober 2019 
11:00 - 14:00  Nicole Jagerman Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 26 oktober 2019 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Jente Goossens Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Zanna Roovers Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
zondag 27 oktober 2019 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje Kapteijns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 2 november 2019 
08:00 - 13:00  Femke Buitink Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Matthias Laturette Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tess Havermans Bardienst 
10:30 - 13:00  Babke van Schendel Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 3 november 2019 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eline Theuns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 9 november 2019 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:15 - 10:30  Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 10 november 2019 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eline Theuns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
16:30 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 16 november 2019 
08:00 - 10:30  Danielle Roelen van Hees Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
08:00 - 13:00  Kristel de Poorter - Ducheine Barhoofd 
10:30 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lot van Eijk Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fleur Lazeroms Bardienst 
08:15 - 10:30  Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Indy Roselle Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 24 november 2019 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eline Theuns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd