3.jpeg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Diensten

zondag 14 april 2024 
11:30 - 14:30  Femke Buitink Barhoofd 
14:30 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 20 april 2024 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Yanick Risseeuw Bardienst 
08:30 - 10:30  Bardienst 
08:30 - 10:30  Ouders/verzorgers van Noud Kappert Barhoofd 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Yanick Risseeuw Bardienst 
10:30 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Noud Kappert Barhoofd 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Beatrijs Muskee Barhoofd 
zondag 21 april 2024 
11:30 - 14:30  Nicole Jagerman Barhoofd 
14:30 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 25 mei 2024 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sophia Regui Barhoofd 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Saar Alibaks Barhoofd 
zondag 26 mei 2024 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Pieter Wijnstroom Barhoofd 
14:30 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 1 juni 2024 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Bardienst 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Emma Cosijn Barhoofd 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Daphne Paquaij Barhoofd 
zondag 2 juni 2024 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 17:30  Barhoofd 
zaterdag 8 juni 2024 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Mila Elberse Bardienst 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sophie Ledeuil Bardienst 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Rimas Hamza Bardienst 
08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Benthe Rodenhuis Bardienst 
08:30 - 13:00  Andre van Jaarsveld Barhoofd 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bardienst 
13:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Janne Bakkers Barhoofd 
zondag 9 juni 2024 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
zondag 16 juni 2024 
09:30 - 14:00  Femke Buitink Barhoofd 
14:00 - 18:00  Barhoofd