header980_300.png
Agenda
22-9
D-kamp
6-10
D-kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

22 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens F1 1543 DDHC JF1 08:30 09:00 Veld 2  info Ja
  veld 2b  
fluiten : ouders
MIX 6E1 1326 HC Gilze Rijen JE1 08:30 09:00 Veld 2  info Ja
  veld 2d  
fluiten : ouders
Meisjes 6E1 3950 MHC De Warande ME3 08:30 09:00 Veld 2  info Ja
  veld 2c  
fluiten : ouders
MIX 8E1 505 BH&BC Breda J8E3 10:15 10:45 Veld 2  info Ja
  veld 2cd  
Fluiten: Jany Singendonk
fluiten : 1 ouder +
Meisjes 6E2 3955 BH&BC Breda ME5 10:15 10:45 Veld 2  info Ja
  veld 2a  
fluiten : ouders
Meisjes 8E1 2579 Hockeyclub Prinsenbeek M8E2 11:45 12:15 Veld 2  info Ja
  veld 2cd  
Fluiten: Julia van Bergen (Meisjes A1) en Jany Singendonk

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes D2 12325 DDHC MD2 09:00 09:00 Veld 1  info Ja
Fluiten: Marnix Holleman en Jany Singendonk
Meisjes C1 11258 Were Di Tilburg MC2 10:45 10:45 Veld 1  info Ja
Fluiten: Arnaud Huisman en Vinchy Pluk
Meisjes D1 13037 B.H.V. Push MD5 12:30 12:30 Veld 1  info Ja
Fluiten: Lina Koks (Meisjes A1) en Saar van Berkel (Meisjes A1)
Meisjes C2 10771 MHC Liberty MC2 14:00 14:00 Veld 2  info Ja
Fluiten: Michiel de Ruijter en Fleur Haarselhorst (Meisjes A1)
Meisjes B1 10383 R.M.H.C. de Pelikaan MB2 14:15 14:15 Veld 1  info Ja
Fluiten: Arnaud Huisman en Jaap van Nie (Heren veteranen L)
Meisjes A1 8285 ZwartWit MA2 16:00 16:00 Veld 1  info Ja
Fluiten: Peter Miltenburg (Heren veteranen L) en Edwin Haarselhorst (Trim gemengd)

22 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes 8E2 2996 Hockeyclub Zevenbergen M8E3 0 09:00 09:30 uit -   info Ja
Meisjes F1 5212 R.M.H.C. de Pelikaan MF4 0 09:45 10:15 uit -   info Ja
Meisjes 6E3 3838 B.H.V. Push ME9 0 10:00 10:30 uit -   info Ja
MIX F1 1772 MHC Rapide JF1 0 10:45 11:15 uit -   info Ja
Jongens 8E1 263 ZwartWit J8E1 0 11:15 11:45 uit -   info Ja

22 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes B3 10193 ZwartWit MB10 0 12:45 13:15 uit -   info Ja
Meisjes C3 11214 Hockeyclub Schouwen Duiveland MC2 0 12:45 13:15 uit -   info Ja
Meisjes D3 12433 BH&BC Breda MD5 20 13:10 13:30 uit -   info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D1 7496 BH&BC Breda JD5 20 12:55 13:45 uit -   info Ja
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A2 8189 Zundertse Hockeyclub MA1 0 14:00 14:00 uit -   info Ja
Meisjes B2 10379 MHC De Warande MB4 0 14:00 14:00 uit -   info Ja
Meisjes C4 11283 HC Tilburg MC11 0 14:30 15:00 uit -   info Ja