MHCT from above_v3.jpg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
24-2
veldreservering
24-2
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes O16-1 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Pelikaan MO16-1 12 31 10 1 1 50 28 0
2 Teteringen MO16-1 12 26 8 2 2 38 28 0
3 Tilburg MO16-3 12 19 6 1 5 23 21 0
4 Were Di MO16-12-C 12 14 4 2 6 29 34 0
5 Liberty MO16-1 12 13 3 4 5 23 31 0
6 Prinsenbeek MO16-1 12 11 3 2 7 32 32 0
7 Breda MO16-2 12 4 0 4 8 22 43 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Teteringen MO16-1 Pelikaan MO16-1 (2-6)final
Liberty MO16-1 Tilburg MO16-3 (1-0)final
Pelikaan MO16-1 Breda MO16-2 (4-2)final
Prinsenbeek MO16-1 Tilburg MO16-3 (1-3)final
Teteringen MO16-1 Breda MO16-2 (5-2)final
Liberty MO16-1 Prinsenbeek MO16-1 (2-1)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Breda MO16-2 Liberty MO16-1 (3-3)final
Pelikaan MO16-1 Liberty MO16-1 (2-6)final
Breda MO16-2 Pelikaan MO16-1 (3-3)final
ZATERDAG 23 DECEMBER 2023
Were Di MO16-12-C Teteringen MO16-1 (3-5)scheduled
Liberty MO16-1 Teteringen MO16-1 (4-6)scheduled
Were Di MO16-12-C Liberty MO16-1 (4-1)scheduled
ZATERDAG 6 JANUARI 2024
Prinsenbeek MO16-1 Pelikaan MO16-1 (3-6)final
Liberty MO16-1 Pelikaan MO16-1 (0-3)final
Prinsenbeek MO16-1 Liberty MO16-1 (5-0)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Prinsenbeek MO16-1 Teteringen MO16-1 (4-5)final
Teteringen MO16-1 Were Di MO16-12-C (2-1)final
Prinsenbeek MO16-1 Were Di MO16-12-C (1-4)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Breda MO16-2 Prinsenbeek MO16-1 (2-6)final
Teteringen MO16-1 Prinsenbeek MO16-1 (0-0)final
Breda MO16-2 Teteringen MO16-1 (1-3)final
Tilburg MO16-3 Were Di MO16-12-C (3-1)final
Were Di MO16-12-C Pelikaan MO16-1 (3-8)final
Tilburg MO16-3 Pelikaan MO16-1 (2-3)final
ZONDAG 21 JANUARI 2024
Liberty MO16-1 Breda MO16-2 (2-2)final
Breda MO16-2 Were Di MO16-12-C (1-3)final
Pelikaan MO16-1 Tilburg MO16-3 (2-0)final
Liberty MO16-1 Were Di MO16-12-C (0-0)final
Tilburg MO16-3 Teteringen MO16-1 (1-2)final
Pelikaan MO16-1 Teteringen MO16-1 (4-2)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Tilburg MO16-3 Prinsenbeek MO16-1 (1-0)final
Prinsenbeek MO16-1 Breda MO16-2 (4-4)final
Tilburg MO16-3 Breda MO16-2 (3-0)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Pelikaan MO16-1 Were Di MO16-12-C (5-3)final
Were Di MO16-12-C Prinsenbeek MO16-1 (1-5)final
Pelikaan MO16-1 Prinsenbeek MO16-1 (4-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Teteringen MO16-1 Liberty MO16-1 (1-1)final
Tilburg MO16-3 Liberty MO16-1 (4-3)final
Teteringen MO16-1 Tilburg MO16-3 (5-1)final
ZONDAG 18 FEBRUARI 2024
Were Di MO16-12-C Breda MO16-2 (4-1)scheduled
Breda MO16-2 Tilburg MO16-3 (1-3)final
Were Di MO16-12-C Tilburg MO16-3 (2-2)scheduled

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Gerard Gatsonides
Manager Kathelijne Muskee
Trainer Indy Snijders