MHCT from above_v3.jpg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Gilze-Rijen D1 14 35 11 2 1 54 19 0
2 Mierlo D1 13 34 11 1 1 48 14 0
3 Vlijmen D1 14 30 10 0 4 43 20 0
4 Don Quishoot D1 12 22 7 1 4 35 18 0
5 Teteringen D1 12 19 6 1 5 34 35 0
6 Nuth D1 13 16 5 1 7 18 33 0
7 Concordia D1 14 13 4 1 9 24 35 0
8 Made D1 12 11 3 2 7 22 49 0
9 Bommelerwaard D1 14 7 2 1 11 14 46 0
10 DDHC D1 14 6 2 0 12 16 39 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr MHC Bommelerwaard D1 12:30 uit
21 apr MHC Made D1 12:45 thuis - Veld 1
26 mei R.H.C. Concordia D1 12:45 uit
2 jun HC Nuth D1 n.n.b thuis
9 jun HC Mierlo D1 n.n.b thuis
16 jun VMHC D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DDHC D1 Vlijmen D1 (0-3)final
Gilze-Rijen D1 Nuth D1 (4-1)final
Bommelerwaard D1 Made D1 (2-2)final
Concordia D1 Don Quishoot D1 (0-6)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Made D1 Concordia D1 (2-1)final
Vlijmen D1 Gilze-Rijen D1 (4-0)final
Teteringen D1 DDHC D1 (2-4)final
Don Quishoot D1 Mierlo D1 (0-3)final
Nuth D1 Bommelerwaard D1 (3-2)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Mierlo D1 Made D1 (7-1)final
Concordia D1 Nuth D1 (3-0)final
Gilze-Rijen D1 DDHC D1 (4-1)final
Bommelerwaard D1 Vlijmen D1 (0-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Teteringen D1 Gilze-Rijen D1 (4-4)final
DDHC D1 Bommelerwaard D1 (0-1)final
Nuth D1 Mierlo D1 (2-2)final
Vlijmen D1 Concordia D1 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Mierlo D1 Vlijmen D1 (3-2)final
Concordia D1 DDHC D1 (0-1)final
Don Quishoot D1 Teteringen D1 (3-4)final
Bommelerwaard D1 Gilze-Rijen D1 (0-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Made D1 Don Quishoot D1 (0-2)final
DDHC D1 Mierlo D1 (1-4)final
Gilze-Rijen D1 Concordia D1 (6-1)final
Teteringen D1 Bommelerwaard D1 (5-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Made D1 Teteringen D1 (2-6)final
Concordia D1 Bommelerwaard D1 (4-1)final
Don Quishoot D1 Nuth D1 (4-0)final
Gilze-Rijen D1 Mierlo D1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Vlijmen D1 Don Quishoot D1 (2-0)scheduled
Teteringen D1 Concordia D1 (4-3)final
Nuth D1 Made D1 (3-1)scheduled
Bommelerwaard D1 Mierlo D1 (0-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Made D1 Vlijmen D1 (2-6)final
Mierlo D1 Concordia D1 (4-0)final
Don Quishoot D1 DDHC D1 (2-0)final
Nuth D1 Teteringen D1 (4-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
DDHC D1 Made D1 (2-3)final
Gilze-Rijen D1 Don Quishoot D1 (2-2)scheduled
Vlijmen D1 Nuth D1 (2-0)final
Mierlo D1 Teteringen D1 (3-0)final
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023
Don Quishoot D1 Bommelerwaard D1 (6-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Made D1 Gilze-Rijen D1 (0-10)final
Teteringen D1 Vlijmen D1 (2-1)final
Nuth D1 DDHC D1 (1-0)final
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024
Made D1 Bommelerwaard D1 (5-1)final
VRIJDAG 1 MAART 2024
Concordia D1 Made D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Made D1 Mierlo D1 (2-7)final
Nuth D1 Gilze-Rijen D1 (1-5)final
Vlijmen D1 DDHC D1 (6-1)final
Don Quishoot D1 Concordia D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
DDHC D1 Teteringen D1 (1-2)final
Bommelerwaard D1 Nuth D1 (1-2)final
Mierlo D1 Don Quishoot D1 (3-0)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Nuth D1 Concordia D1 (0-4)final
Vlijmen D1 Bommelerwaard D1 (5-1)final
DDHC D1 Gilze-Rijen D1 (2-6)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Bommelerwaard D1 DDHC D1 (3-2)final
Concordia D1 Vlijmen D1 (2-3)scheduled
Mierlo D1 Nuth D1 (2-1)final
Gilze-Rijen D1 Teteringen D1 (1-0)final
DINSDAG 26 MAART 2024
Gilze-Rijen D1 Vlijmen D1 (3-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Gilze-Rijen D1 Bommelerwaard D1 (6-0)final
Vlijmen D1 Mierlo D1 (3-5)final
Teteringen D1 Don Quishoot D1 (2-8)scheduled
DDHC D1 Concordia D1 (1-2)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iza Eestermans
Coach Feline van der Sluijs
Trainer Jesse Donkers
Trainer Maarten Schram
Trainer Feline van der Sluijs

Aankomende speelronde

ZONDAG 14 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Bommelerwaard D1 Teteringen D1 12:30
Concordia D1 Gilze-Rijen D1 12:45
Mierlo D1 DDHC D1 12:45
Don Quishoot D1 Made D1 12:45