MHCT from above_v3.jpg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Heren 30-1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid H30-1 15 42 14 0 1 82 30 0
2 Teteringen H30-1 15 37 12 1 2 75 20 0
3 Zwart-Wit H30-3 15 27 8 3 4 53 30 0
4 Tempo H30-1 15 25 9 1 5 63 32 3
5 Olympia H30-1 15 20 6 2 7 39 43 0
6 Breda H30-5 15 12 3 3 9 32 53 0
7 DDHC H30-1 15 5 1 2 12 19 72 0
8 Made H30-1 15 -1 0 2 13 16 99 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 apr MHC Olympia H30-1 11:00 uit
21 apr MHC Tempo H30-1 16:15 thuis - Veld 2
26 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H30-3 n.n.b uit
2 jun DDHC H30-1 n.n.b thuis
9 jun G.H.C. RAPID H30-1 11:15 uit
16 jun BH&BC Breda H30-5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-1)final
Teteringen H30-1 Made H30-1 (7-0)final
Breda H30-5 Olympia H30-1 (1-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Olympia H30-1 Teteringen H30-1 (1-6)final
Made H30-1 DDHC H30-1 (1-5)final
Tempo H30-1 Breda H30-5 (3-1)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (2-8)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Teteringen H30-1 Tempo H30-1 (2-3)final
Rapid H30-1 DDHC H30-1 (5-0)final
Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
DDHC H30-1 Breda H30-5 (2-5)final
Zwart-Wit H30-3 Teteringen H30-1 (1-2)final
Made H30-1 Rapid H30-1 (2-10)final
Tempo H30-1 Olympia H30-1 (4-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-4)final
Teteringen H30-1 DDHC H30-1 (8-2)final
Breda H30-5 Rapid H30-1 (1-7)final
Tempo H30-1 Made H30-1 (15-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Olympia H30-1 Made H30-1 (4-1)final
Rapid H30-1 Tempo H30-1 (6-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
DDHC H30-1 Olympia H30-1 (2-7)final
Rapid H30-1 Teteringen H30-1 (3-5)final
Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 (2-3)final
Breda H30-5 Made H30-1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Tempo H30-1 DDHC H30-1 (8-1)final
Olympia H30-1 Rapid H30-1 (3-4)final
Teteringen H30-1 Breda H30-5 (5-0)final
Made H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-8)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Zwart-Wit H30-3 DDHC H30-1 (5-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-5 (5-2)final
Made H30-1 Teteringen H30-1 (0-9)final
Tempo H30-1 Rapid H30-1 (1-3)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
DDHC H30-1 Made H30-1 (1-1)final
Breda H30-5 Tempo H30-1 (2-4)final
Teteringen H30-1 Olympia H30-1 (6-1)final
Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-3 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Tempo H30-1 Teteringen H30-1 (2-4)final
DDHC H30-1 Rapid H30-1 (1-5)final
Zwart-Wit H30-3 Breda H30-5 (5-2)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Made H30-1 Olympia H30-1 (0-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Breda H30-5 DDHC H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (1-0)final
Rapid H30-1 Made H30-1 (8-2)final
Teteringen H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final
ZONDAG 10 MAART 2024
DDHC H30-1 Teteringen H30-1 (0-6)final
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 (5-3)final
Rapid H30-1 Breda H30-5 (5-3)final
Made H30-1 Tempo H30-1 (3-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Olympia H30-1 DDHC H30-1 (4-1)final
Teteringen H30-1 Rapid H30-1 (2-4)final
Made H30-1 Breda H30-5 (2-6)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Breda H30-5 Teteringen H30-1 (1-5)final
Zwart-Wit H30-3 Made H30-1 (7-1)final
Rapid H30-1 Olympia H30-1 (5-4)final
DDHC H30-1 Tempo H30-1 (0-8)scheduled
ZONDAG 7 APRIL 2024
DDHC H30-1 Zwart-Wit H30-3 (2-5)final
Rapid H30-1 Tempo H30-1 (5-3)final
Teteringen H30-1 Made H30-1 (6-0)final
Breda H30-5 Olympia H30-1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zwart-Wit H30-3 Rapid H30-1 (3-7)scheduled

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Bouwman
Aanvoerder Lukas Dijkmans

Aankomende speelronde

ZONDAG 14 APRIL 2024
Thuis Uit Aanvang
Olympia H30-1 Teteringen H30-1 11:00
Tempo H30-1 Breda H30-5 11:55
Made H30-1 DDHC H30-1 14:30