MHCT from above_v3.jpg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Meisjes B3 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur MO16-2 12 31 10 1 1 51 29 0
2 Zwart-Wit MO16-2 12 23 7 2 3 31 24 0
3 Walcheren MO16-1 12 22 7 1 4 42 30 0
4 Rapide MO16-1 12 19 6 1 5 43 37 0
5 Teteringen MO16-3 12 12 4 0 8 33 48 0
6 Breda MO16-2 12 8 2 2 8 29 43 0
7 Made MO16-1 12 7 2 1 9 19 37 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Etten-Leur MO16-2 Rapide MO16-1 (5-3)final
Rapide MO16-1 Zwart-Wit MO16-2 (0-0)final
Etten-Leur MO16-2 Zwart-Wit MO16-2 (5-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Breda MO16-2 Made MO16-1 (3-2)scheduled
Teteringen MO16-3 Made MO16-1 (2-0)scheduled
Breda MO16-2 Teteringen MO16-3 (3-2)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Rapide MO16-1 Made MO16-1 (2-3)scheduled
Made MO16-1 Breda MO16-2 (3-2)scheduled
Rapide MO16-1 Breda MO16-2 (5-3)scheduled
Zwart-Wit MO16-2 Teteringen MO16-3 (5-3)final
Walcheren MO16-1 Teteringen MO16-3 (5-3)final
Zwart-Wit MO16-2 Walcheren MO16-1 (2-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Walcheren MO16-1 Breda MO16-2 (5-3)final
Breda MO16-2 Rapide MO16-1 (0-2)final
Walcheren MO16-1 Rapide MO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Teteringen MO16-3 Etten-Leur MO16-2 (2-3)final
Made MO16-1 Walcheren MO16-1 (1-1)final
Rapide MO16-1 Etten-Leur MO16-2 (3-9)final
Walcheren MO16-1 Zwart-Wit MO16-2 (2-4)final
Teteringen MO16-3 Rapide MO16-1 (4-6)final
Made MO16-1 Zwart-Wit MO16-2 (0-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Made MO16-1 Teteringen MO16-3 (0-2)final
Etten-Leur MO16-2 Teteringen MO16-3 (6-3)final
Made MO16-1 Etten-Leur MO16-2 (4-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Walcheren MO16-1 Etten-Leur MO16-2 (1-3)final
Teteringen MO16-3 Zwart-Wit MO16-2 (3-1)final
Etten-Leur MO16-2 Made MO16-1 (4-2)final
Zwart-Wit MO16-2 Breda MO16-2 (2-2)scheduled
Walcheren MO16-1 Made MO16-1 (4-2)final
Teteringen MO16-3 Breda MO16-2 (6-5)scheduled
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Rapide MO16-1 Walcheren MO16-1 (2-5)final
Teteringen MO16-3 Walcheren MO16-1 (1-5)final
Rapide MO16-1 Teteringen MO16-3 (9-2)final
Breda MO16-2 Zwart-Wit MO16-2 (1-2)scheduled
Zwart-Wit MO16-2 Etten-Leur MO16-2 (3-0)final
Breda MO16-2 Etten-Leur MO16-2 (2-5)scheduled
ZATERDAG 11 FEBRUARI 2023
Zwart-Wit MO16-2 Rapide MO16-1 (5-2)scheduled
Made MO16-1 Rapide MO16-1 (0-7)scheduled
Zwart-Wit MO16-2 Made MO16-1 (3-2)final
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
Etten-Leur MO16-2 Breda MO16-2 (2-2)scheduled
Breda MO16-2 Walcheren MO16-1 (3-7)scheduled
Etten-Leur MO16-2 Walcheren MO16-1 (4-2)scheduled

Teamondersteuning