MHCT from above_v3.jpg
Agenda
10-6
Frietjesfeest Jongste Jeugd
10-6
JD1 Kamp reservering clubhuis
12-6
Algemene Leden Vergadering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Push D7 21 52 16 4 1 72 18 0
2 Liberty D3 21 49 16 1 4 64 26 0
3 Breda D5 21 45 14 3 4 58 35 0
4 Walcheren D3 21 32 9 5 7 36 31 0
5 Zwart-Wit D5 21 30 9 3 9 33 33 0
6 Teteringen D2-O 21 29 9 2 10 36 43 0
7 Push D8 21 27 7 6 8 39 50 0
8 DDHC D2 21 26 8 2 11 37 42 0
9 Breda D6 21 23 7 2 12 33 42 0
10 Zwart-Wit D6 21 22 6 4 11 25 38 0
11 Etten-Leur D5 21 18 5 3 13 32 54 0
12 Breda D4 21 6 1 3 17 17 70 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Push D7 Breda D5 (7-1)scheduled
Walcheren D3 Teteringen D2-O (3-1)final
Liberty D3 DDHC D2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 (0-1)scheduled
Breda D6 Push D8 (1-2)scheduled
Breda D4 Zwart-Wit D5 (1-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Breda D5 Zwart-Wit D6 (4-0)scheduled
DDHC D2 Push D7 (0-2)final
Push D8 Liberty D3 (3-2)scheduled
Teteringen D2-O Breda D4 (5-2)scheduled
Etten-Leur D5 Walcheren D3 (0-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Breda D6 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Breda D4 Etten-Leur D5 (1-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (4-0)final
Zwart-Wit D6 Push D7 (1-2)scheduled
Walcheren D3 Breda D5 (1-3)final
Push D8 DDHC D2 (2-2)scheduled
Liberty D3 Zwart-Wit D5 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
DDHC D2 Zwart-Wit D6 (4-4)final
Teteringen D2-O Liberty D3 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D8 (2-2)final
Push D7 Walcheren D3 (1-1)final
Breda D5 Breda D4 (2-2)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D6 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zwart-Wit D5 DDHC D2 (1-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (1-1)final
Push D8 Teteringen D2-O (2-0)scheduled
Liberty D3 Etten-Leur D5 (1-1)scheduled
Breda D4 Push D7 (0-5)scheduled
Breda D6 Breda D5 (3-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 (2-1)final
DDHC D2 Walcheren D3 (0-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D4 (3-0)final
Breda D5 Liberty D3 (2-1)scheduled
Etten-Leur D5 Push D8 (2-5)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Push D7 Breda D6 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Teteringen D2-O DDHC D2 (0-4)final
Liberty D3 Push D7 (3-2)final
Breda D4 Walcheren D3 (0-1)final
Push D8 Breda D5 (0-3)final
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 (5-2)final
Breda D6 Zwart-Wit D6 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Walcheren D3 Breda D6 (4-3)final
DDHC D2 Breda D4 (2-0)scheduled
Etten-Leur D5 Teteringen D2-O (2-2)scheduled
Push D7 Push D8 (8-1)scheduled
Breda D5 Zwart-Wit D5 (3-0)scheduled
Zwart-Wit D6 Liberty D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Teteringen D2-O Breda D5 (2-1)final
Push D8 Zwart-Wit D6 (4-1)scheduled
Breda D6 Breda D4 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D7 (1-2)scheduled
Etten-Leur D5 DDHC D2 (0-1)final
Liberty D3 Walcheren D3 (5-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Walcheren D3 Push D8 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D5 (1-2)scheduled
Breda D4 Liberty D3 (3-4)scheduled
Breda D6 DDHC D2 (0-2)scheduled
Push D7 Teteringen D2-O (1-1)final
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Breda D5 Etten-Leur D5 (3-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
DDHC D2 Breda D5 (2-3)final
Push D8 Breda D4 (4-0)scheduled
Etten-Leur D5 Push D7 (0-3)scheduled
Liberty D3 Breda D6 (4-3)scheduled
Zwart-Wit D5 Walcheren D3 (1-2)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (2-0)scheduled
ZONDAG 5 MAART 2023
DDHC D2 Liberty D3 (1-3)final
Teteringen D2-O Walcheren D3 (2-0)final
Push D8 Breda D6 (0-2)final
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D6 (0-1)final
Breda D5 Push D7 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Breda D4 (1-1)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Breda D6 Zwart-Wit D5 (1-0)final
Walcheren D3 Etten-Leur D5 (7-1)final
Breda D4 Teteringen D2-O (0-5)final
Liberty D3 Push D8 (4-1)final
Push D7 DDHC D2 (4-1)final
Zwart-Wit D6 Breda D5 (1-3)final
DINSDAG 14 MAART 2023
DDHC D2 Push D8 (5-2)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Teteringen D2-O Breda D6 (3-0)final
Breda D5 Walcheren D3 (4-1)final
Etten-Leur D5 Breda D4 (4-1)final
Zwart-Wit D5 Liberty D3 (0-1)final
Push D7 Zwart-Wit D6 (2-1)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Breda D6 Etten-Leur D5 (2-0)final
Breda D4 Breda D5 (2-3)final
Push D8 Zwart-Wit D5 (1-2)final
Zwart-Wit D6 DDHC D2 (2-1)scheduled
Liberty D3 Teteringen D2-O (1-0)final
Walcheren D3 Push D7 (1-1)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Teteringen D2-O Push D8 (1-2)final
DDHC D2 Zwart-Wit D5 (1-5)final
Etten-Leur D5 Liberty D3 (0-4)final
Push D7 Breda D4 (3-0)final
Zwart-Wit D6 Walcheren D3 (1-0)final
Breda D5 Breda D6 (1-1)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Zwart-Wit D5 Teteringen D2-O (1-0)final
Liberty D3 Breda D5 (1-0)final
Breda D6 Push D7 (2-7)final
Walcheren D3 DDHC D2 (2-1)final
Breda D4 Zwart-Wit D6 (0-2)scheduled
ZONDAG 23 APRIL 2023
Walcheren D3 Breda D4 (6-1)final
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D5 (1-3)final
DDHC D2 Teteringen D2-O (0-2)final
Push D7 Liberty D3 (2-1)final
Breda D5 Push D8 (3-2)scheduled
Zwart-Wit D6 Breda D6 (0-1)scheduled
DONDERDAG 4 MEI 2023
Push D8 Etten-Leur D5 (2-2)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Liberty D3 Zwart-Wit D6 (5-1)final
Zwart-Wit D5 Breda D5 (2-1)final
Breda D4 DDHC D2 (1-3)final
Push D8 Push D7 (0-6)final
Breda D6 Walcheren D3 (2-1)final
DINSDAG 16 MEI 2023
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 (2-5)final
ZONDAG 21 MEI 2023
DDHC D2 Etten-Leur D5 (3-2)final
Walcheren D3 Liberty D3 (0-1)final
Zwart-Wit D6 Push D8 (2-2)final
Breda D4 Breda D6 (1-2)scheduled
Push D7 Zwart-Wit D5 (6-0)final
Breda D5 Teteringen D2-O (7-1)scheduled
DINSDAG 30 MEI 2023
Teteringen D2-O Push D7 (1-5)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
DDHC D2 Breda D6 (3-2)final
Push D8 Walcheren D3 (1-1)final
Etten-Leur D5 Breda D5 (3-6)final
Liberty D3 Breda D4 (12-0)final
Zwart-Wit D5 Zwart-Wit D6 (1-1)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jessica Vermeij

Aankomende speelronde

ZONDAG 11 JUNI 2023
Thuis Uit Aanvang
Breda D6 Liberty D3 10:30
Walcheren D3 Zwart-Wit D5 11:00
Push D7 Etten-Leur D5 11:30
Breda D4 Push D8 12:00
Breda D5 DDHC D2 13:30
Zwart-Wit D6 Teteringen D2-O 14:30