MHCT from above_v3.jpg
Agenda
2-4
Super Sunday Thé dansant Knalfeest
14-4
Scheidsrechtercafé
27-5
circustoernooi
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes D1 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Etten-Leur MO12-12-C 12 31 10 1 1 46 11 0
2 Teteringen MO12-1 12 25 8 1 3 36 20 0
3 Zwart-Wit MO12-12-C 12 20 6 2 4 28 32 0
4 Tilburg MO12-2 10 19 6 1 3 49 24 0
5 Walcheren MO12-1 10 9 3 0 7 28 43 0
6 Prinsenbeek MO12-1 10 7 2 1 7 17 41 0
7 Warande MO12-1 12 2 0 2 10 16 49 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Walcheren MO12-1 Warande MO12-1 (4-2)final
Warande MO12-1 Prinsenbeek MO12-1 (0-4)final
Walcheren MO12-1 Prinsenbeek MO12-1 (3-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Etten-Leur MO12-12-C Tilburg MO12-2 (2-2)final
Teteringen MO12-1 Tilburg MO12-2 (5-2)final
Etten-Leur MO12-12-C Teteringen MO12-1 (3-0)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Tilburg MO12-2 Teteringen MO12-1 (4-1)scheduled
Prinsenbeek MO12-1 Teteringen MO12-1 (0-8)final
Tilburg MO12-2 Prinsenbeek MO12-1 (11-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Etten-Leur MO12-12-C Walcheren MO12-1 (6-0)final
Walcheren MO12-1 Zwart-Wit MO12-12-C (3-4)final
Etten-Leur MO12-12-C Zwart-Wit MO12-12-C (1-3)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Warande MO12-1 Etten-Leur MO12-12-C (0-7)final
Tilburg MO12-2 Etten-Leur MO12-12-C (2-3)final
Warande MO12-1 Tilburg MO12-2 (3-4)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Teteringen MO12-1 Prinsenbeek MO12-1 (3-0)final
Prinsenbeek MO12-1 Zwart-Wit MO12-12-C (4-2)final
Teteringen MO12-1 Zwart-Wit MO12-12-C (2-0)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Tilburg MO12-2 Zwart-Wit MO12-12-C (7-1)final
Zwart-Wit MO12-12-C Warande MO12-1 (4-4)final
Tilburg MO12-2 Warande MO12-1 (5-1)final
Walcheren MO12-1 Teteringen MO12-1 (3-4)final
Teteringen MO12-1 Etten-Leur MO12-12-C (0-4)scheduled
Walcheren MO12-1 Etten-Leur MO12-12-C (2-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Teteringen MO12-1 Warande MO12-1 (3-0)final
Warande MO12-1 Walcheren MO12-1 (3-6)final
Teteringen MO12-1 Walcheren MO12-1 (6-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zwart-Wit MO12-12-C Prinsenbeek MO12-1 (2-1)final
Etten-Leur MO12-12-C Prinsenbeek MO12-1 (5-1)final
Zwart-Wit MO12-12-C Etten-Leur MO12-12-C (0-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Prinsenbeek MO12-1 Etten-Leur MO12-12-C (1-5)final
Etten-Leur MO12-12-C Warande MO12-1 (6-0)final
Prinsenbeek MO12-1 Warande MO12-1 (2-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Zwart-Wit MO12-12-C Tilburg MO12-2 (5-4)final
Walcheren MO12-1 Tilburg MO12-2 (1-8)final
Zwart-Wit MO12-12-C Walcheren MO12-1 (5-4)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Warande MO12-1 Zwart-Wit MO12-12-C (0-1)final
Zwart-Wit MO12-12-C Teteringen MO12-1 (1-1)final
Warande MO12-1 Teteringen MO12-1 (1-3)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Olaf Hasker
Coach Michael Yzelman
Manager Marjolein van den Heijkant
Trainer Jesse Donkers