MHCT from above_v3.jpg
Agenda
12-2
veldreservering
26-2
veldreservering
26-2
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes C3 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Walcheren MO14-3 12 28 9 1 2 58 25 0
2 Zundert MO14-1 8 16 5 1 2 34 19 0
3 Rapide MO14-2 8 13 4 1 3 29 27 0
4 Teteringen MO14-3 6 4 1 1 4 11 28 0
5 Breda MO14-6 8 0 0 0 8 10 43 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb MHC Rapide MO14-2 14:50 uit
5 feb Zundertse Hockeyclub MO14-1 14:00 uit
11 feb BH&BC Breda MO14-6 16:55 thuis
11 feb Zundertse Hockeyclub MO14-1 15:15 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Walcheren MO14-3 Breda MO14-6 (9-1)final
Breda MO14-6 Teteringen MO14-3 (1-3)final
Teteringen MO14-3 Walcheren MO14-3 (2-5)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Breda MO14-6 Zundert MO14-1 (1-4)final
Walcheren MO14-3 Zundert MO14-1 (5-3)final
Breda MO14-6 Walcheren MO14-3 (1-7)final
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
Rapide MO14-2 Walcheren MO14-3 (2-6)scheduled
Zundert MO14-1 Walcheren MO14-3 (2-6)scheduled
Rapide MO14-2 Zundert MO14-1 (3-3)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Zundert MO14-1 Rapide MO14-2 (9-0)scheduled
Rapide MO14-2 Breda MO14-6 (5-0)scheduled
Zundert MO14-1 Breda MO14-6 (4-1)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Rapide MO14-2 Breda MO14-6 (6-2)final
Breda MO14-6 Walcheren MO14-3 (3-5)final
Rapide MO14-2 Walcheren MO14-3 (4-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Teteringen MO14-3 Walcheren MO14-3 (3-3)final
Walcheren MO14-3 Zundert MO14-1 (1-2)final
Teteringen MO14-3 Zundert MO14-1 (2-7)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Walcheren MO14-3 Teteringen MO14-3 (5-0)final
Teteringen MO14-3 Rapide MO14-2 (1-7)scheduled
Walcheren MO14-3 Rapide MO14-2 (5-2)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Rajna Mihajlovski
Coach Karin Sohier
Manager Karin van den Berg
Trainer Stijn Roording
Trainer Lars Roording

Aankomende speelronde

ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Thuis Uit Aanvang
Zundert MO14-1 Teteringen MO14-3 14:00
Rapide MO14-2 Teteringen MO14-3 14:50
Zundert MO14-1 Rapide MO14-2 15:40