header980_300.png
Agenda
20-1
nieuwjaarsborrel
23-2
oefenwedstrijd Meisjes D2
24-2
oefenwedstrijd MA2 - Dames Jong 1
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 2

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapide D2 11 33 11 0 0 75 10 0
2 Pelikaan D2 11 23 7 2 2 31 16 0
3 Made D1 11 22 7 1 3 37 18 0
4 Teteringen D2 11 19 6 4 1 29 11 3
5 Tilburg D9 11 19 6 1 4 33 27 0
6 Liberty D4 11 16 5 1 5 28 27 0
7 Push D9 11 13 4 1 6 23 43 0
8 Breda D4 11 11 2 5 4 20 27 0
9 Zwart-Wit D6 11 9 3 0 8 19 47 0
10 Push D7 11 7 2 1 8 18 36 0
11 Zwart-Wit D5 11 7 2 1 8 12 32 0
12 Etten-Leur D6 11 7 2 1 8 21 52 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
24 mrt HC Etten-Leur D6 n.n.b uit
31 mrt B.H.V. Push D7 n.n.b thuis
7 apr ZwartWit D5 n.n.b uit
14 apr MHC Liberty D4 n.n.b thuis
5 mei B.H.V. Push D9 n.n.b uit
12 mei HC Tilburg D9 n.n.b thuis
19 mei ZwartWit D6 n.n.b uit
26 mei MHC Rapide D2 n.n.b thuis
2 jun MHC Made D1 n.n.b uit
16 jun R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Tilburg D9 Zwart-Wit D5 6-1
Zwart-Wit D6 Push D7 1-4
Made D1 Breda D4 4-2
Teteringen D2 Pelikaan D2 (O) 1-1
Push D9 Liberty D4 2-1
Rapide D2 (O) Etten-Leur D6 12-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Liberty D4 Tilburg D9 5-2
Push D7 Rapide D2 (O) 0-9
Zwart-Wit D5 Zwart-Wit D6 2-0
Etten-Leur D6 Made D1 1-2
Breda D4 Teteringen D2 1-1
Pelikaan D2 (O) Push D9 5-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Made D1 Push D7 4-1
Rapide D2 (O) Zwart-Wit D5 3-0
Breda D4 Pelikaan D2 (O) 1-3
Zwart-Wit D6 Liberty D4 2-1
Tilburg D9 Push D9 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Push D9 Zwart-Wit D6 3-6
Zwart-Wit D5 Made D1 0-2
Push D7 Teteringen D2 0-2
Etten-Leur D6 Breda D4 3-2
Pelikaan D2 (O) Tilburg D9 3-0
Liberty D4 Rapide D2 (O) 3-7
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Etten-Leur D6 Pelikaan D2 (O) 1-5
Zwart-Wit D6 Tilburg D9 4-5
Teteringen D2 Zwart-Wit D5 6-0
Breda D4 Push D7 2-2
Made D1 Liberty D4 4-1
Rapide D2 (O) Push D9 12-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Pelikaan D2 (O) Zwart-Wit D6 4-0
Push D7 Etten-Leur D6 6-0
Zwart-Wit D5 Breda D4 2-2
Liberty D4 Teteringen D2 1-3
Push D9 Made D1 1-9
Tilburg D9 Rapide D2 (O) 2-5
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Teteringen D2 Etten-Leur D6 4-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Teteringen D2 Push D9 2-1
Breda D4 Liberty D4 2-2
Made D1 Tilburg D9 1-3
Rapide D2 (O) Zwart-Wit D6 10-1
Push D7 Pelikaan D2 (O) 0-4
Etten-Leur D6 Zwart-Wit D5 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Zwart-Wit D5 Push D7 3-2
Zwart-Wit D6 Made D1 1-6
Push D9 Breda D4 2-2
Tilburg D9 Teteringen D2 1-1
Pelikaan D2 (O) Rapide D2 (O) 0-6
Liberty D4 Etten-Leur D6 6-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Zwart-Wit D5 Pelikaan D2 (O) 0-2
Push D7 Liberty D4 1-4
Etten-Leur D6 Push D9 1-2
Breda D4 Tilburg D9 3-1
Made D1 Rapide D2 (O) 2-3
Teteringen D2 Zwart-Wit D6 7-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Zwart-Wit D6 Breda D4 1-3
Push D9 Push D7 5-1
Liberty D4 Zwart-Wit D5 2-1
Tilburg D9 Etten-Leur D6 9-2
Rapide D2 (O) Teteringen D2 2-0
Made D1 Pelikaan D2 (O) 3-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Breda D4 Rapide D2 (O) 0-6
Teteringen D2 Made D1 2-0
Push D7 Tilburg D9 1-2
Zwart-Wit D5 Push D9 2-3
Etten-Leur D6 Zwart-Wit D6 2-3
Pelikaan D2 (O) Liberty D4 1-2

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Esmee Giesbergen
Aanvoerder Renske de Kanter
Trainer Jessica Vermeij

Aankomende speelronde

ZONDAG 17 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Made D1 Etten-Leur D6
Push D9 Pelikaan D2 (O)
Rapide D2 (O) Push D7 10:45
Teteringen D2 Breda D4
Tilburg D9 Liberty D4
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D5