header980_300.png
Agenda
20-1
nieuwjaarsborrel
23-2
oefenwedstrijd Meisjes D2
24-2
oefenwedstrijd MA2 - Dames Jong 1
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Teteringen D1 11 30 10 0 1 33 14 0
2 Etten-Leur D4 11 23 7 2 2 29 12 0
3 Push D5 10 22 7 1 2 24 16 0
4 Were Di D5 11 21 7 0 4 23 24 0
5 Were Di D3 11 18 6 3 2 23 14 3
6 DDHC D2 11 13 4 1 6 24 29 0
7 Waalwijk D2 10 12 3 3 4 19 19 0
8 Tilburg D6 11 12 3 3 5 20 24 0
9 Goirle D3 11 11 3 2 6 17 26 0
10 Prinsenbeek D2 11 10 3 1 7 20 27 0
11 Warande D3 11 5 1 2 8 18 31 0
12 Push D4 11 5 1 2 8 15 29 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt M.H.C. Goirle D3 n.n.b thuis
24 mrt HC Tilburg D6 n.n.b uit
31 mrt Were Di Tilburg D3 n.n.b thuis
7 apr B.H.V. Push D5 n.n.b uit
14 apr HC Waalwijk D2 n.n.b thuis
5 mei HC Etten-Leur D4 n.n.b uit
12 mei MHC De Warande D3 n.n.b thuis
19 mei B.H.V. Push D4 n.n.b uit
26 mei Were Di Tilburg D5 n.n.b thuis
2 jun DDHC D2 n.n.b uit
16 jun Hockeyclub Prinsenbeek D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Etten-Leur D4 Waalwijk D2 (O) 2-0
Warande D3 Push D5 1-2
Teteringen D1 Prinsenbeek D2 (O) 3-2
Were Di D5 Tilburg D6 3-1
DDHC D2 (O) Goirle D3 3-1
Push D4 Were Di D3 0-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Push D5 Push D4 2-1
Waalwijk D2 (O) Warande D3 5-3
Prinsenbeek D2 (O) Etten-Leur D4 0-0
Goirle D3 Teteringen D1 1-2
Tilburg D6 DDHC D2 (O) 3-4
Were Di D3 Were Di D5 4-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Warande D3 Etten-Leur D4 2-2
Push D4 Waalwijk D2 (O) 1-1
Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 3-1
Teteringen D1 Tilburg D6 4-0
DDHC D2 (O) Were Di D3 0-2
Were Di D5 Push D5 1-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Prinsenbeek D2 (O) Warande D3 4-3
Etten-Leur D4 Push D4 2-1
Tilburg D6 Goirle D3 2-3
Push D5 DDHC D2 (O) 2-1
Were Di D3 Teteringen D1 2-3
Waalwijk D2 (O) Were Di D5 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Were Di D5 Etten-Leur D4 0-8
Goirle D3 Were Di D3 1-1
Teteringen D1 Push D5 5-1
DDHC D2 (O) Waalwijk D2 (O) 3-2
Push D4 Warande D3 3-1
Tilburg D6 Prinsenbeek D2 (O) 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Prinsenbeek D2 (O) Push D4 4-1
Etten-Leur D4 DDHC D2 (O) 3-2
Warande D3 Were Di D5 0-4
Waalwijk D2 (O) Teteringen D1 2-3
Push D5 Goirle D3 4-1
Were Di D3 Tilburg D6 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 1-2
Teteringen D1 Etten-Leur D4 2-0
Tilburg D6 Push D5 1-1
Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 4-1
Were Di D5 Push D4 5-1
DDHC D2 (O) Warande D3 1-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Prinsenbeek D2 (O) Were Di D5 1-2
Waalwijk D2 (O) Tilburg D6 1-1
Push D4 DDHC D2 (O) 4-4
Warande D3 Teteringen D1 1-2
Etten-Leur D4 Goirle D3 7-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Push D5 Prinsenbeek D2 (O) 4-1
DDHC D2 (O) Were Di D5 2-4
Teteringen D1 Push D4 5-1
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1
Goirle D3 Warande D3 1-1
Were Di D3 Waalwijk D2 (O) 2-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
DDHC D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-1
Were Di D5 Teteringen D1 2-1
Etten-Leur D4 Were Di D3 1-2
Push D4 Goirle D3 2-3
Warande D3 Tilburg D6 2-5
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Push D5 Etten-Leur D4 1-3
Prinsenbeek D2 (O) Waalwijk D2 (O) 2-1
Were Di D3 Warande D3 2-0
Teteringen D1 DDHC D2 (O) 3-2
Goirle D3 Were Di D5 0-1
Tilburg D6 Push D4 1-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Push D5 Were Di D3 4-1

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Damian Groenevelt
Coach Jan Smits
Manager Francien Smits-Boer
Trainer Damian Groenevelt
Trainer Roel Lucas

Aankomende speelronde

ZONDAG 10 MAART 2019
Thuis Uit Aanvang
Waalwijk D2 (O) Push D5