3.jpeg
Agenda
30-6
sprokkeltoernooi
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Teteringen D1 22 54 17 3 2 62 30 0
2 Push D5 22 44 13 5 4 53 37 0
3 Were Di D3 22 43 14 4 4 65 33 3
4 Etten-Leur D4 22 41 13 2 7 58 29 0
5 Were Di D5 22 39 13 0 9 47 50 0
6 Goirle D3 22 29 8 5 9 42 46 0
7 Waalwijk D2 22 26 7 5 10 44 50 0
8 Push D4 22 24 7 3 12 38 52 0
9 Prinsenbeek D2 22 20 6 2 14 48 68 0
10 Tilburg D6 22 19 5 4 13 46 57 0
11 DDHC D2 22 16 5 4 13 43 65 3
12 Warande D3 22 15 4 3 15 41 70 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Warande D3 Push D5 1-2
Etten-Leur D4 Waalwijk D2 (O) 2-0
Teteringen D1 Prinsenbeek D2 (O) 3-2
DDHC D2 (O) Goirle D3 3-1
Were Di D5 Tilburg D6 3-1
Push D4 Were Di D3 0-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Waalwijk D2 (O) Warande D3 5-3
Push D5 Push D4 2-1
Tilburg D6 DDHC D2 (O) 3-4
Were Di D3 Were Di D5 4-0
Goirle D3 Teteringen D1 1-2
Prinsenbeek D2 (O) Etten-Leur D4 0-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Were Di D5 Push D5 1-3
Warande D3 Etten-Leur D4 2-2
Push D4 Waalwijk D2 (O) 1-1
Teteringen D1 Tilburg D6 4-0
DDHC D2 (O) Were Di D3 0-2
Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 3-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Were Di D3 Teteringen D1 2-3
Etten-Leur D4 Push D4 2-1
Tilburg D6 Goirle D3 2-3
Prinsenbeek D2 (O) Warande D3 4-3
Push D5 DDHC D2 (O) 2-1
Waalwijk D2 (O) Were Di D5 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
DDHC D2 (O) Waalwijk D2 (O) 3-2
Teteringen D1 Push D5 5-1
Were Di D5 Etten-Leur D4 0-8
Push D4 Warande D3 3-1
Tilburg D6 Prinsenbeek D2 (O) 4-3
Goirle D3 Were Di D3 1-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Were Di D3 Tilburg D6 2-2
Etten-Leur D4 DDHC D2 (O) 3-2
Warande D3 Were Di D5 0-4
Prinsenbeek D2 (O) Push D4 4-1
Waalwijk D2 (O) Teteringen D1 2-3
Push D5 Goirle D3 4-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Were Di D5 Push D4 5-1
DDHC D2 (O) Warande D3 1-4
Teteringen D1 Etten-Leur D4 2-0
Tilburg D6 Push D5 1-1
Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 4-1
Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Push D4 DDHC D2 (O) 4-4
Prinsenbeek D2 (O) Were Di D5 1-2
Warande D3 Teteringen D1 1-2
Waalwijk D2 (O) Tilburg D6 1-1
Etten-Leur D4 Goirle D3 7-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Goirle D3 Warande D3 1-1
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1
Were Di D3 Waalwijk D2 (O) 2-2
Push D5 Prinsenbeek D2 (O) 4-1
DDHC D2 (O) Were Di D5 2-4
Teteringen D1 Push D4 5-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
DDHC D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-1
Were Di D5 Teteringen D1 2-1
Push D4 Goirle D3 2-3
Warande D3 Tilburg D6 2-5
Etten-Leur D4 Were Di D3 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Teteringen D1 DDHC D2 (O) 3-2
Prinsenbeek D2 (O) Waalwijk D2 (O) 2-1
Push D5 Etten-Leur D4 1-3
Were Di D3 Warande D3 2-0
Tilburg D6 Push D4 1-0
Goirle D3 Were Di D5 0-1
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Push D5 Were Di D3 4-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Waalwijk D2 (O) Push D5 0-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Teteringen D1 Goirle D3 2-2
DDHC D2 (O) Tilburg D6 3-4
Were Di D5 Were Di D3 1-2
Push D4 Push D5 1-1
Warande D3 Waalwijk D2 (O) 1-2
Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2 (O) 5-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Etten-Leur D4 Warande D3 8-0
Waalwijk D2 (O) Push D4 3-1
Push D5 Were Di D5 0-4
Prinsenbeek D2 (O) Goirle D3 2-6
Tilburg D6 Teteringen D1 1-4
Were Di D3 DDHC D2 (O) 6-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Warande D3 Prinsenbeek D2 (O) 3-2
Push D4 Etten-Leur D4 1-0
Were Di D5 Waalwijk D2 (O) 4-3
DDHC D2 (O) Push D5 0-3
Teteringen D1 Were Di D3 3-1
Goirle D3 Tilburg D6 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Prinsenbeek D2 (O) Tilburg D6 4-3
Were Di D3 Goirle D3 1-3
Push D5 Teteringen D1 3-3
Waalwijk D2 (O) DDHC D2 (O) 3-3
Etten-Leur D4 Were Di D5 3-1
Warande D3 Push D4 2-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Goirle D3 Push D5 1-1
Were Di D5 Warande D3 4-2
Push D4 Prinsenbeek D2 (O) 1-5
Tilburg D6 Were Di D3 3-6
DDHC D2 (O) Etten-Leur D4 4-3
Teteringen D1 Waalwijk D2 (O) 3-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Waalwijk D2 (O) Goirle D3 2-3
Push D5 Tilburg D6 2-0
Push D4 Were Di D5 1-0
Etten-Leur D4 Teteringen D1 0-1
Warande D3 DDHC D2 (O) 2-2
WOENSDAG 8 MEI 2019
Prinsenbeek D2 (O) Were Di D3 0-6
ZONDAG 12 MEI 2019
Teteringen D1 Warande D3 4-3
Tilburg D6 Waalwijk D2 (O) 2-2
DDHC D2 (O) Push D4 1-3
Were Di D3 Push D5 1-1
Were Di D5 Prinsenbeek D2 (O) 4-3
Goirle D3 Etten-Leur D4 0-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Were Di D5 DDHC D2 (O) 4-1
Etten-Leur D4 Tilburg D6 4-1
Waalwijk D2 (O) Were Di D3 2-6
Prinsenbeek D2 (O) Push D5 3-5
Push D4 Teteringen D1 1-4
Warande D3 Goirle D3 3-1
ZONDAG 26 MEI 2019
Teteringen D1 Were Di D5 0-2
Push D5 Waalwijk D2 (O) 3-2
Were Di D3 Etten-Leur D4 2-1
Tilburg D6 Warande D3 2-3
Goirle D3 Push D4 2-5
Prinsenbeek D2 (O) DDHC D2 (O) 3-2
ZONDAG 2 JUNI 2019
Warande D3 Were Di D3 2-7
DDHC D2 (O) Teteringen D1 1-3
Were Di D5 Goirle D3 0-3
Waalwijk D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 4-2
Etten-Leur D4 Push D5 4-3
Push D4 Tilburg D6 3-1
ZONDAG 16 JUNI 2019
Prinsenbeek D2 (O) Teteringen D1 2-2
Goirle D3 DDHC D2 (O) 2-2
Were Di D3 Push D4 4-3
Waalwijk D2 (O) Etten-Leur D4 2-0
Push D5 Warande D3 4-2
Tilburg D6 Were Di D5 8-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Damian Groenevelt
Coach Jan Smits
Manager Francien Smits-Boer
Trainer Damian Groenevelt
Trainer Roel Lucas