3.jpeg
Agenda
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
10-6
Algemene Ledenvergadering
15-6
Slotdag jongste jeugd
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 3

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Udenhout D2 19 48 15 3 1 98 20 0
2 Were Di D9 18 43 13 4 1 85 11 0
3 Tilburg D11 18 38 12 2 4 73 29 0
4 Push D14 18 37 12 1 5 73 28 0
5 Warande D4 18 31 10 1 7 56 48 0
6 Gilze-Rijen D4 18 27 9 0 9 47 45 0
7 Goirle D4 19 21 6 3 10 29 27 0
8 DES D7 18 19 5 4 9 27 35 0
9 Teteringen D3 18 18 6 0 12 34 72 0
10 Shot D12 18 13 4 1 13 27 90 0
11 Shot D9 18 11 3 2 13 14 78 0
12 Shot D10 18 10 3 1 14 20 100 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei SHOT D9 13:30 thuis - Veld 1
2 jun HC Tilburg D11 13:15 uit
9 jun SHOT D12 15:00 uit
16 jun SHOT D10 10:15 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Tilburg D11 Gilze-Rijen D4 (8-1)final
Goirle D4 Push D14 (3-1)final
DES D7 Warande D4 (2-1)final
Shot D9 Were Di D9 (0-6)scheduled
Teteringen D3 Udenhout D2 (1-6)scheduled
Shot D10 Shot D12 (0-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Push D14 Shot D9 (6-0)final
Warande D4 Goirle D4 (2-1)final
Gilze-Rijen D4 Teteringen D3 (1-2)final
Were Di D9 Tilburg D11 (0-0)final
Shot D12 DES D7 (4-3)final
Udenhout D2 Shot D10 (8-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Teteringen D3 Were Di D9 (2-4)final
Goirle D4 DES D7 (1-1)final
Shot D10 Gilze-Rijen D4 (0-5)scheduled
Shot D9 Warande D4 (1-8)final
Udenhout D2 Shot D12 (10-0)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Warande D4 Tilburg D11 (3-6)final
Gilze-Rijen D4 Udenhout D2 (0-1)final
Push D14 Teteringen D3 (5-2)scheduled
DES D7 Shot D9 (6-0)final
Were Di D9 Shot D10 (5-0)final
Shot D12 Goirle D4 (0-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Teteringen D3 Warande D4 (2-10)final
Shot D9 Goirle D4 (0-2)scheduled
Gilze-Rijen D4 Shot D12 (6-3)final
Shot D10 Push D14 (0-4)final
Udenhout D2 Were Di D9 (1-1)scheduled
Tilburg D11 DES D7 (4-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Goirle D4 Tilburg D11 (0-1)final
Were Di D9 Gilze-Rijen D4 (3-1)final
DES D7 Teteringen D3 (1-7)final
Warande D4 Shot D10 (9-1)scheduled
Shot D12 Shot D9 (1-3)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Tilburg D11 Push D14 (2-1)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Push D14 Udenhout D2 (3-4)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Gilze-Rijen D4 Push D14 (3-1)final
Shot D10 DES D7 (2-3)final
Tilburg D11 Shot D9 (9-0)scheduled
Teteringen D3 Goirle D4 (3-1)final
Udenhout D2 Warande D4 (6-0)final
Were Di D9 Shot D12 (10-0)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Goirle D4 Shot D10 (3-4)final
Push D14 Were Di D9 (2-2)final
DES D7 Udenhout D2 (1-1)final
Shot D9 Teteringen D3 (1-2)scheduled
Warande D4 Gilze-Rijen D4 (2-1)final
Shot D12 Tilburg D11 (0-4)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Were Di D9 Warande D4 (5-1)final
Teteringen D3 Tilburg D11 (1-6)final
Shot D10 Shot D9 (1-1)scheduled
Gilze-Rijen D4 DES D7 (1-0)final
Push D14 Shot D12 (8-1)scheduled
Udenhout D2 Goirle D4 (4-1)scheduled
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Warande D4 Push D14 (2-0)final
DES D7 Were Di D9 (0-4)final
Teteringen D3 Shot D12 (7-1)scheduled
Goirle D4 Gilze-Rijen D4 (1-2)final
Tilburg D11 Shot D10 (2-5)final
Shot D9 Udenhout D2 (1-5)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Were Di D9 Goirle D4 (0-0)final
Push D14 DES D7 (3-0)final
Shot D12 Warande D4 (1-2)scheduled
Udenhout D2 Tilburg D11 (4-4)final
Gilze-Rijen D4 Shot D9 (4-0)scheduled
DONDERDAG 30 NOVEMBER 2023
Shot D10 Teteringen D3 (3-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Gilze-Rijen D4 Tilburg D11 (3-2)final
Shot D12 Shot D10 (4-0)scheduled
Were Di D9 Shot D9 (12-0)final
Warande D4 DES D7 (2-2)final
Push D14 Goirle D4 (3-0)final
Udenhout D2 Teteringen D3 (8-0)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Tilburg D11 Were Di D9 (0-4)final
DES D7 Shot D12 (5-0)scheduled
Teteringen D3 Gilze-Rijen D4 (1-3)final
Goirle D4 Warande D4 (3-0)final
Shot D10 Udenhout D2 (0-13)scheduled
Shot D9 Push D14 (1-5)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Warande D4 Shot D9 (2-1)scheduled
Shot D12 Udenhout D2 (1-13)final
DES D7 Goirle D4 (0-1)final
Were Di D9 Teteringen D3 (7-1)final
Gilze-Rijen D4 Shot D10 (13-1)scheduled
Push D14 Tilburg D11 (7-4)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Tilburg D11 Warande D4 (9-0)final
Teteringen D3 Push D14 (1-5)final
Goirle D4 Shot D12 (2-2)scheduled
Shot D9 DES D7 (0-0)scheduled
Udenhout D2 Gilze-Rijen D4 (4-1)scheduled
Shot D10 Were Di D9 (1-9)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Goirle D4 Shot D9 (0-1)scheduled
Were Di D9 Udenhout D2 (0-1)scheduled
Push D14 Shot D10 (9-0)scheduled
Shot D12 Gilze-Rijen D4 (4-2)scheduled
DES D7 Tilburg D11 (0-3)final
Warande D4 Teteringen D3 (5-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Teteringen D3 DES D7 (1-0)final
Gilze-Rijen D4 Were Di D9 (0-6)scheduled
Tilburg D11 Goirle D4 (1-0)final
Udenhout D2 Push D14 (3-4)final
Shot D10 Warande D4 (2-6)final
Shot D9 Shot D12 (4-1)scheduled
ZONDAG 21 APRIL 2024
Push D14 Gilze-Rijen D4 (6-0)final
Shot D12 Were Di D9 (1-7)scheduled
DES D7 Shot D10 (3-0)final
Shot D9 Tilburg D11 (0-8)scheduled
Warande D4 Udenhout D2 (1-4)scheduled
DINSDAG 14 MEI 2024
Goirle D4 Udenhout D2 (1-2)scheduled
DINSDAG 21 MEI 2024
Goirle D4 Teteringen D3 (5-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
Gilze-Rijen D4 Warande D4 (0-3)scheduled

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Amber van Bijnen
Aanvoerder Lottie Holleman

Aankomende speelronde

ZONDAG 26 MEI 2024
Thuis Uit Aanvang
Tilburg D11 Shot D12 10:30
Shot D10 Goirle D4 13:00
Teteringen D3 Shot D9 13:30
Udenhout D2 DES D7 14:00
Were Di D9 Push D14 14:30