3.jpeg
Agenda
12-2
veldreservering
26-2
veldreservering
26-2
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 35 A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Teteringen H30-1 10 25 8 1 1 67 15 0
2 Hilvarenbeek H30-1 10 25 8 1 1 36 21 0
3 Oss H30-2 10 21 7 0 3 41 20 0
4 Bommelerwaard H30-1 10 16 5 1 4 27 25 0
5 Hopbel H30-2 10 15 5 0 5 36 35 0
6 Goirle H30-1 10 10 3 1 6 15 30 0
7 Den Bosch H30-4 10 4 1 1 8 12 53 0
8 Geel-Zwart H30-2 10 1 0 1 9 7 42 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 feb !Reservering nog niet bekend n.n.b thuis - Veld 1
5 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H30-2 n.n.b thuis
12 mrt Oss H30-2 n.n.b uit
19 mrt Hockeyclub Hilvarenbeek H30-1 n.n.b uit
26 mrt MHC Bommelerwaard H30-1 n.n.b thuis
2 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-4 n.n.b thuis
16 apr M.H.C. Goirle H30-1 n.n.b uit
23 apr SMHC De Hopbel H30-2 n.n.b thuis
14 mei V.M.H.C. Geel-Zwart H30-2 n.n.b uit
21 mei Oss H30-2 n.n.b thuis
4 jun Hockeyclub Hilvarenbeek H30-1 n.n.b thuis
11 jun MHC Bommelerwaard H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Geel-Zwart H30-2 Hopbel H30-2 (1-4)final
Oss H30-2 Goirle H30-1 (5-1)final
Bommelerwaard H30-1 Hilvarenbeek H30-1 (6-1)final
Teteringen H30-1 Den Bosch H30-4 (9-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-4 Bommelerwaard H30-1 (5-6)scheduled
Goirle H30-1 Teteringen H30-1 (0-5)final
Hopbel H30-2 Oss H30-2 (2-8)final
Hilvarenbeek H30-1 Geel-Zwart H30-2 (3-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Oss H30-2 Geel-Zwart H30-2 (4-1)final
Den Bosch H30-4 Hilvarenbeek H30-1 (1-5)final
Teteringen H30-1 Hopbel H30-2 (3-6)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Goirle H30-1 Den Bosch H30-4 (0-2)final
Hilvarenbeek H30-1 Oss H30-2 (5-2)final
Geel-Zwart H30-2 Teteringen H30-1 (0-12)final
Hopbel H30-2 Bommelerwaard H30-1 (5-2)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Goirle H30-1 Hilvarenbeek H30-1 (0-3)final
Bommelerwaard H30-1 Geel-Zwart H30-2 (3-0)final
Den Bosch H30-4 Hopbel H30-2 (1-5)final
Teteringen H30-1 Oss H30-2 (4-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Geel-Zwart H30-2 Den Bosch H30-4 (1-1)final
Hopbel H30-2 Goirle H30-1 (3-5)final
Oss H30-2 Bommelerwaard H30-1 (3-1)final
Teteringen H30-1 Hilvarenbeek H30-1 (3-3)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Bommelerwaard H30-1 Goirle H30-1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Hilvarenbeek H30-1 Hopbel H30-2 (6-5)final
Goirle H30-1 Geel-Zwart H30-2 (2-0)final
Den Bosch H30-4 Oss H30-2 (0-9)final
Bommelerwaard H30-1 Teteringen H30-1 (3-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Hilvarenbeek H30-1 Bommelerwaard H30-1 (3-1)final
Hopbel H30-2 Geel-Zwart H30-2 (4-1)final
Goirle H30-1 Oss H30-2 (4-1)final
Den Bosch H30-4 Teteringen H30-1 (0-12)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oss H30-2 Hopbel H30-2 (2-1)final
Geel-Zwart H30-2 Hilvarenbeek H30-1 (0-3)final
Bommelerwaard H30-1 Den Bosch H30-4 (2-1)final
Teteringen H30-1 Goirle H30-1 (8-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Goirle H30-1 Bommelerwaard H30-1 (1-2)final
Hilvarenbeek H30-1 Den Bosch H30-4 (4-1)final
Geel-Zwart H30-2 Oss H30-2 (1-6)final
Hopbel H30-2 Teteringen H30-1 (1-6)scheduled

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jeroen Bouwman
Aanvoerder Lukas Dijkmans

Aankomende speelronde

ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Bommelerwaard H30-1 Hopbel H30-2 0:00
Teteringen H30-1 Geel-Zwart H30-2 0:00
Oss H30-2 Hilvarenbeek H30-1 0:00
Den Bosch H30-4 Goirle H30-1 0:00