3.jpeg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Dames Donderdag A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Prinsenbeek DDW1 10 25 8 1 1 42 16 0
2 Teteringen DDW1 10 21 6 3 1 29 17 0
3 Breda DDW1 10 14 4 2 4 18 19 0
4 Gilze-Rijen DDW1 10 12 4 0 6 22 18 0
5 Warande DDW1 10 10 3 1 6 23 35 0
6 Zwart-Wit DDW3 10 4 1 1 8 10 39 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
DONDERDAG 16 MAART 2023
Zwart-Wit DDW3 Teteringen DDW1 (2-5)final
Gilze-Rijen DDW1 Prinsenbeek DDW1 (1-3)final
DONDERDAG 23 MAART 2023
Breda DDW1 Zwart-Wit DDW3 (4-1)final
Teteringen DDW1 Gilze-Rijen DDW1 (1-0)final
Prinsenbeek DDW1 Warande DDW1 (5-2)final
DONDERDAG 30 MAART 2023
Zwart-Wit DDW3 Prinsenbeek DDW1 (0-5)final
Breda DDW1 Teteringen DDW1 (1-1)final
Warande DDW1 Gilze-Rijen DDW1 (3-2)final
DONDERDAG 6 APRIL 2023
Warande DDW1 Breda DDW1 (0-3)final
DONDERDAG 13 APRIL 2023
Gilze-Rijen DDW1 Zwart-Wit DDW3 (7-0)scheduled
Warande DDW1 Teteringen DDW1 (4-5)final
Prinsenbeek DDW1 Breda DDW1 (2-1)final
DONDERDAG 20 APRIL 2023
Zwart-Wit DDW3 Warande DDW1 (0-1)final
Breda DDW1 Gilze-Rijen DDW1 (1-0)final
Teteringen DDW1 Prinsenbeek DDW1 (2-4)final
DONDERDAG 11 MEI 2023
Teteringen DDW1 Zwart-Wit DDW3 (6-0)final
Breda DDW1 Warande DDW1 (5-2)final
Prinsenbeek DDW1 Gilze-Rijen DDW1 (7-2)final
DONDERDAG 25 MEI 2023
Zwart-Wit DDW3 Breda DDW1 (3-2)final
Warande DDW1 Prinsenbeek DDW1 (3-7)final
Gilze-Rijen DDW1 Teteringen DDW1 (0-2)final
DONDERDAG 1 JUNI 2023
Gilze-Rijen DDW1 Warande DDW1 (4-0)final
Teteringen DDW1 Breda DDW1 (1-1)final
Prinsenbeek DDW1 Zwart-Wit DDW3 (2-2)final
DONDERDAG 8 JUNI 2023
Zwart-Wit DDW3 Gilze-Rijen DDW1 (1-2)final
Breda DDW1 Prinsenbeek DDW1 (0-5)final
Teteringen DDW1 Warande DDW1 (3-3)final
DONDERDAG 15 JUNI 2023
Warande DDW1 Zwart-Wit DDW3 (5-1)final
Gilze-Rijen DDW1 Breda DDW1 (4-0)final
Prinsenbeek DDW1 Teteringen DDW1 (2-3)final

Teamondersteuning