3.jpeg
Agenda
12-2
veldreservering
26-2
veldreservering
26-2
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Tempo D1 11 31 10 1 0 46 17 0
2 Rapide D1 10 20 6 2 2 34 22 0
3 Krimpen D1 11 20 6 2 3 38 31 0
4 Feijenoord D1 11 19 6 1 4 32 28 0
5 Teteringen D1 11 17 5 2 4 31 25 0
6 DDHC D1 11 16 5 1 5 22 22 0
7 Souburgh D1 11 15 4 3 4 37 34 0
8 Hoeksche Waard D1 11 15 4 3 4 25 28 0
9 Walcheren D1 11 12 4 0 7 22 33 0
10 Olympia D1 11 11 3 2 6 29 31 0
11 Capelle D1 10 10 3 1 6 17 29 0
12 Goes D1 11 0 0 0 11 18 51 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 feb !Reservering nog niet bekend 14:00 thuis - Veld 2
3 mrt !Reservering nog niet bekend n.n.b thuis - Veld 1
12 mrt HC Feijenoord D1 n.n.b uit
19 mrt MHC Rapide D1 n.n.b thuis
26 mrt M.H.C. Krimpen D1 n.n.b uit
2 apr DDHC D1 n.n.b thuis
16 apr GMHC Goes D1 13:30 uit
23 apr Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh D1 n.n.b thuis
14 mei HC De Hoeksche Waard D1 n.n.b uit
21 mei MHC Olympia D1 n.n.b thuis
4 jun MHC Tempo D1 n.n.b uit
11 jun HC Capelle D1 n.n.b thuis
18 jun HC Walcheren D1 13:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 DDHC D1 (5-3)final
Teteringen D1 Feijenoord D1 (2-1)final
Capelle D1 Krimpen D1 (3-3)final
Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 (3-3)final
Olympia D1 Goes D1 (7-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
DDHC D1 Capelle D1 (3-0)final
Souburgh D1 Olympia D1 (5-4)final
Rapide D1 Teteringen D1 (6-4)final
Krimpen D1 Walcheren D1 (3-2)final
Feijenoord D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Goes D1 Tempo D1 (1-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 Souburgh D1 (5-2)scheduled
Teteringen D1 Krimpen D1 (5-3)final
Capelle D1 Goes D1 (4-3)scheduled
Olympia D1 Hoeksche Waard D1 (4-3)final
Rapide D1 Feijenoord D1 (6-2)final
Walcheren D1 DDHC D1 (4-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Krimpen D1 Rapide D1 (6-1)final
DDHC D1 Teteringen D1 (1-3)final
Souburgh D1 Capelle D1 (6-1)final
Hoeksche Waard D1 Tempo D1 (1-1)scheduled
Feijenoord D1 Olympia D1 (4-2)final
Goes D1 Walcheren D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo D1 Olympia D1 (6-2)scheduled
Teteringen D1 Goes D1 (6-1)scheduled
Krimpen D1 Feijenoord D1 (3-1)scheduled
Capelle D1 Hoeksche Waard D1 (1-3)final
Rapide D1 DDHC D1 (3-1)final
Walcheren D1 Souburgh D1 (1-6)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Feijenoord D1 Tempo D1 (1-5)final
DDHC D1 Krimpen D1 (1-2)final
Souburgh D1 Teteringen D1 (3-3)final
Hoeksche Waard D1 Walcheren D1 (2-1)final
Olympia D1 Capelle D1 (3-1)final
Goes D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Walcheren D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Teteringen D1 Hoeksche Waard D1 (4-2)final
Krimpen D1 Goes D1 (4-1)scheduled
DDHC D1 Feijenoord D1 (3-3)final
Capelle D1 Tempo D1 (0-2)final
Rapide D1 Souburgh D1 (5-1)final
Walcheren D1 Olympia D1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Goes D1 DDHC D1 (0-2)scheduled
Tempo D1 Walcheren D1 (5-2)final
Feijenoord D1 Capelle D1 (5-3)final
Souburgh D1 Krimpen D1 (4-4)final
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 (3-3)final
Olympia D1 Teteringen D1 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Tempo D1 (1-2)final
Goes D1 Feijenoord D1 (2-4)final
Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 (2-3)scheduled
DDHC D1 Souburgh D1 (2-1)final
Rapide D1 Olympia D1 (2-2)final
Walcheren D1 Capelle D1 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Tempo D1 Rapide D1 (1-0)scheduled
Souburgh D1 Goes D1 (6-3)final
Capelle D1 Teteringen D1 (2-1)final
Olympia D1 Krimpen D1 (3-4)final
Hoeksche Waard D1 DDHC D1 (1-3)final
Walcheren D1 Feijenoord D1 (2-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Walcheren D1 (1-3)final
Goes D1 Hoeksche Waard D1 (3-4)scheduled
Krimpen D1 Tempo D1 (4-7)scheduled
DDHC D1 Olympia D1 (1-0)final
Feijenoord D1 Souburgh D1 (3-0)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Iza Eestermans
Aanvoerder Fleur Haarselhorst
Trainer Lukas Dijkmans
Trainer Jesse Donkers
Trainer Maarten Schram

Aankomende speelronde

ZONDAG 5 MAART 2023
Thuis Uit Aanvang
Rapide D1 Capelle D1 0:00