3.jpeg
Agenda
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
10-6
Algemene Ledenvergadering
15-6
Slotdag jongste jeugd
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes A1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Teteringen MO18-1 14 40 13 1 0 60 15 0
2 Prinsenbeek MO18-1 14 30 10 0 4 66 18 0
3 Tilburg MO18-3 14 27 8 3 3 44 17 0
4 Push MO18-3 14 21 7 0 7 26 34 0
5 Tempo MO18-1 14 17 5 2 7 32 36 0
6 Breda MO18-2 14 17 5 2 7 26 45 0
7 Oudenbosch MO18-1 14 8 2 2 10 13 53 0
8 Warande MO18-2 14 2 0 2 12 10 59 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Teteringen MO18-1 Push MO18-3 (4-2)final
Tilburg MO18-3 Prinsenbeek MO18-1 (3-2)final
Tempo MO18-1 Warande MO18-2 (4-0)final
Breda MO18-2 Oudenbosch MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
Push MO18-3 Tempo MO18-1 (1-5)final
Prinsenbeek MO18-1 Teteringen MO18-1 (1-3)final
Oudenbosch MO18-1 Tilburg MO18-3 (0-5)final
Warande MO18-2 Breda MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Tempo MO18-1 Prinsenbeek MO18-1 (2-5)final
Teteringen MO18-1 Oudenbosch MO18-1 (5-0)final
Push MO18-3 Warande MO18-2 (2-0)final
Tilburg MO18-3 Breda MO18-2 (1-1)final
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Warande MO18-2 Tilburg MO18-3 (0-4)final
Oudenbosch MO18-1 Tempo MO18-1 (1-1)final
Breda MO18-2 Teteringen MO18-1 (1-4)final
Prinsenbeek MO18-1 Push MO18-3 (6-1)final
ZATERDAG 4 MAART 2023
Prinsenbeek MO18-1 Warande MO18-2 (9-0)final
Tempo MO18-1 Breda MO18-2 (3-5)final
Push MO18-3 Oudenbosch MO18-1 (2-1)final
Teteringen MO18-1 Tilburg MO18-3 (3-0)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
Tilburg MO18-3 Tempo MO18-1 (2-3)final
Teteringen MO18-1 Warande MO18-2 (6-1)final
Oudenbosch MO18-1 Prinsenbeek MO18-1 (1-9)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Prinsenbeek MO18-1 Breda MO18-2 (8-1)final
Warande MO18-2 Oudenbosch MO18-1 (0-1)final
Tempo MO18-1 Teteringen MO18-1 (0-3)final
Push MO18-3 Tilburg MO18-3 (0-4)scheduled
DONDERDAG 23 MAART 2023
Push MO18-3 Teteringen MO18-1 (2-5)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Prinsenbeek MO18-1 Tilburg MO18-3 (3-1)final
Warande MO18-2 Tempo MO18-1 (1-6)final
Oudenbosch MO18-1 Breda MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Tilburg MO18-3 Oudenbosch MO18-1 (9-1)final
Tempo MO18-1 Push MO18-3 (1-2)final
Breda MO18-2 Warande MO18-2 (5-3)final
Teteringen MO18-1 Prinsenbeek MO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Breda MO18-2 Push MO18-3 (2-1)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Oudenbosch MO18-1 Teteringen MO18-1 (1-6)final
Prinsenbeek MO18-1 Tempo MO18-1 (1-0)final
Breda MO18-2 Tilburg MO18-3 (0-4)final
Warande MO18-2 Push MO18-3 (0-2)final
MAANDAG 17 APRIL 2023
Breda MO18-2 Tempo MO18-1 (3-1)scheduled
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Tempo MO18-1 Oudenbosch MO18-1 (3-2)final
Tilburg MO18-3 Warande MO18-2 (5-0)final
Push MO18-3 Prinsenbeek MO18-1 (3-2)final
Teteringen MO18-1 Breda MO18-2 (5-2)final
ZATERDAG 13 MEI 2023
Tilburg MO18-3 Teteringen MO18-1 (1-1)final
Warande MO18-2 Prinsenbeek MO18-1 (0-7)final
Oudenbosch MO18-1 Push MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 3 JUNI 2023
Tempo MO18-1 Tilburg MO18-3 (2-2)final
Prinsenbeek MO18-1 Oudenbosch MO18-1 (5-0)final
Push MO18-3 Breda MO18-2 (3-0)final
Warande MO18-2 Teteringen MO18-1 (2-5)final
ZATERDAG 10 JUNI 2023
Tilburg MO18-3 Push MO18-3 (3-1)final
Teteringen MO18-1 Tempo MO18-1 (8-1)final
Breda MO18-2 Prinsenbeek MO18-1 (1-7)final
Oudenbosch MO18-1 Warande MO18-2 (1-1)final

Teamondersteuning