3.jpeg
Agenda
10-6
Sevens Teteringen
30-6
Algemene Ledenvergadering
16-7
D-kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Rapid H1 16 39 12 3 1 77 19 0
2 Wateringse veld H1 17 37 12 1 4 49 32 0
3 Spijkenisse H1 17 36 11 3 3 51 33 0
4 Bleiswijk H1 16 32 10 2 4 59 31 0
5 Tempo '34 H1 17 28 9 1 7 39 33 0
6 Teteringen H1 16 20 6 2 8 51 45 0
7 Zevenbergen H1 16 16 4 4 8 33 51 0
8 Gilze-Rijen H1 16 14 4 2 10 29 43 0
9 DDHC H1 17 14 4 2 11 28 54 0
10 Olympia H1 16 0 0 0 16 18 93 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 mei DDHC H1 13:45 thuis - Veld 1
12 jun MHC Olympia H1 15:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
DDHC H1 Zevenbergen H1 1-5
Gilze-Rijen H1 Wateringse veld H1 0-1
Rapid H1 Spijkenisse H1 1-2
Goes H1 Olympia H1 3-1
Tempo '34 H1 Bleiswijk H1 2-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Teteringen H1 Goes H1 3-1
Olympia H1 Rapid H1 2-7
Bleiswijk H1 DDHC H1 7-0
Spijkenisse H1 Gilze-Rijen H1 3-1
Wateringse veld H1 Tempo '34 H1 0-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rapid H1 Goes H1 6-1
Zevenbergen H1 Teteringen H1 5-3
Tempo '34 H1 Spijkenisse H1 0-2
DDHC H1 Wateringse veld H1 1-1
Gilze-Rijen H1 Olympia H1 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Bleiswijk H1 Zevenbergen H1 6-0
Goes H1 Gilze-Rijen H1 2-2
Olympia H1 Tempo '34 H1 2-5
Spijkenisse H1 DDHC H1 5-1
Teteringen H1 Rapid H1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zevenbergen H1 Wateringse veld H1 0-5
Gilze-Rijen H1 Rapid H1 2-2
Bleiswijk H1 Teteringen H1 5-3
DDHC H1 Olympia H1 6-1
Tempo '34 H1 Goes H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Teteringen H1 Gilze-Rijen H1 3-2
Wateringse veld H1 Bleiswijk H1 6-2
Spijkenisse H1 Zevenbergen H1 3-1
Goes H1 DDHC H1 0-2
Rapid H1 Tempo '34 H1 4-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zevenbergen H1 Olympia H1 4-1
Bleiswijk H1 Spijkenisse H1 1-1
Wateringse veld H1 Teteringen H1 4-2
Tempo '34 H1 Gilze-Rijen H1 3-0
DDHC H1 Rapid H1 1-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Goes H1 Zevenbergen H1 3-1
Gilze-Rijen H1 DDHC H1 3-2
Teteringen H1 Tempo '34 H1 4-1
Spijkenisse H1 Wateringse veld H1 5-2
Olympia H1 Bleiswijk H1 2-6
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DDHC H1 Tempo '34 H1 2-1
Zevenbergen H1 Rapid H1 2-2
Bleiswijk H1 Goes H1 7-0
Spijkenisse H1 Teteringen H1 2-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Goes H1 Wateringse veld H1 2-2
Olympia H1 Spijkenisse H1 1-7
Rapid H1 Bleiswijk H1 3-1
DDHC H1 Teteringen H1 0-4
Gilze-Rijen H1 Zevenbergen H1 2-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Teteringen H1 Olympia H1 9-0
Zevenbergen H1 Tempo '34 H1 2-6
Wateringse veld H1 Rapid H1 2-6
ZONDAG 6 MAART 2022
Bleiswijk H1 Gilze-Rijen H1 3-1
Wateringse veld H1 Olympia H1 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
Spijkenisse H1 Rapid H1 1-3
Wateringse veld H1 Gilze-Rijen H1 3-2
Zevenbergen H1 DDHC H1 1-1
Bleiswijk H1 Tempo '34 H1 2-1
ZONDAG 20 MAART 2022
Tempo '34 H1 Wateringse veld H1 3-2
Rapid H1 Olympia H1 14-0
Gilze-Rijen H1 Spijkenisse H1 2-3
ZONDAG 27 MAART 2022
Wateringse veld H1 DDHC H1 2-1
Olympia H1 Gilze-Rijen H1 3-5
Spijkenisse H1 Tempo '34 H1 3-2
Teteringen H1 Zevenbergen H1 4-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
DDHC H1 Spijkenisse H1 4-5
Zevenbergen H1 Bleiswijk H1 1-4
Rapid H1 Teteringen H1 5-2
Tempo '34 H1 Olympia H1 4-0
ZONDAG 10 APRIL 2022
Olympia H1 DDHC H1 1-2
Teteringen H1 Bleiswijk H1 2-4
Rapid H1 Gilze-Rijen H1 5-0
Wateringse veld H1 Zevenbergen H1 3-0
VRIJDAG 22 APRIL 2022
DDHC H1 Bleiswijk H1 1-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Gilze-Rijen H1 Teteringen H1 3-1
Bleiswijk H1 Wateringse veld H1 2-3
Zevenbergen H1 Spijkenisse H1 2-2
Tempo '34 H1 Rapid H1 0-4
ZONDAG 8 MEI 2022
Spijkenisse H1 Bleiswijk H1 4-2
Gilze-Rijen H1 Tempo '34 H1 2-4
Teteringen H1 Wateringse veld H1 4-5
Olympia H1 Zevenbergen H1 1-7
Rapid H1 DDHC H1 8-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Tempo '34 H1 Teteringen H1 3-2
DDHC H1 Gilze-Rijen H1 4-2
Bleiswijk H1 Olympia H1 9-1
Wateringse veld H1 Spijkenisse H1 4-0
ZONDAG 22 MEI 2022
Teteringen H1 Spijkenisse H1 4-3
Olympia H1 Wateringse veld H1 2-5
Tempo '34 H1 DDHC H1 1-0
Rapid H1 Zevenbergen H1 7-0

Teamondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joris Jagerman
Trainer Erwin Bruijns
Trainer Roel Lucas

Aankomende speelronde

ZONDAG 29 MEI 2022
Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk H1 Rapid H1 15:00
Spijkenisse H1 Olympia H1 14:45
Teteringen H1 DDHC H1 13:45
Zevenbergen H1 Gilze-Rijen H1 14:45