MHCT from above_v3.jpg
Agenda
6-12
info / opfrissing spelregels zaal...
11-12
team bijeenkomst MC1
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 4 december 2021
Tijd T/U Team Tegen team
10:00 Thuis Meisjes 8E1 Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E1

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

4 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 8E2 22044 B.H.V. Push J8E2 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
  veld 2cd. Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Jany Singendonk
fluiten : + 1 ouder
Meisjes 8E2 21427 R.M.H.C. de Pelikaan M8E3 08:00 08:30 Veld 2  info Nee
  veld 2ab. Let op! : gew. aanvangstijd  
fluiten : ouders
Meisjes 8E1 21713 Hockeyclub Schouwen Duiveland M8E1 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
  veld 2cd. Let op! : gew. aanvangstijd  
* AFGELAST *
Meisjes 6E1 22842 HC Walcheren M6E1 09:30 10:00 Veld 2  info Nee
  veld 2b. Let op! : gew. aanvangstijd  
fluiten : ouders
Meisjes F1 21987 BH&BC Breda MF4 09:30 10:00 Veld 1  info Nee
  veld 2a. Let op! : gew. aanvangstijd  
fluiten : ouders

4 december | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes D1 19902 Hockeyclub Prinsenbeek MD2 08:30 08:30 Veld 1  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Wies Huisman (Meisjes A1) en Sasha Hulsbergen
Meisjes C3 20633 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MC7 09:40 10:10 Veld 1  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Cleo van Gastel (Meisjes A1) en Robert van Wijk
Meisjes D3 20883 Hockeyclub Prinsenbeek MD4 11:40 11:40 Veld 2  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Mila van Alphen (Meisjes A1) en Eric Verweij
Jongens C1 16892 HC Walcheren JC1 11:20 11:50 Veld 1  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Arnaud Huisman en Adriaan in ’t Veld
Meisjes C2 17530 MHC Made MC2 13:20 13:20 Veld 2  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Lottie Holleman (Dames Jong 1) en Bart Dorresteijn
Meisjes A1 19103 MHC HOCO MA2 13:30 13:30 Veld 1  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Arnaud Huisman en Thijs van der Made (Heren 35 A)
Meisjes B2 17741 HC Gilze Rijen MB1 15:10 15:10 Veld 2  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Fleur Havermans (Dames 1) en Joris Jagerman (Heren 1)
Meisjes B3 20952 BH&BC Breda MB5 14:50 15:20 Veld 1  info Nee
  Let op! : gew. aanvangstijd  
Fluiten: Gerard Rademakers en Lieke Roelen (Dames 2)

4 december | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens F1 23330 Were Di Tilburg JF2 0 08:00 08:30 uit -   info Nee
Meisjes 6E3 22677 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M6E7 0 08:00 08:30 uit -   info Nee
Jongens 8E1 22707 Oudenbosch J8E1 0 08:15 08:45 uit -   info Nee
Meisjes 8E3 22252 HC Gilze Rijen M8E1 0 08:15 08:45 uit -   info Nee
  Tijd gewijzigd  
Meisjes F2 21452 MHC Liberty MF1 0 09:00 09:30 uit -   info Nee
  Deel C  
Meisjes 6E2 21691 HC Etten-Leur M6E4 0 11:00 11:30 uit -   info Nee

4 december | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes B1 19740 B.H.V. Push MB3 0 09:00 09:00 uit -   info Nee
  tijd aangepast ivm avondklok 17.00  
Meisjes C1 17398 Were Di Tilburg MC1 0 12:00 12:00 uit -   info Nee
Jongens D1 16015 BH&BC Breda JD2 20 11:50 12:40 uit -   info Nee
  LET OP: TIJD GEWIJZIGD  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D4 20909 B.H.V. Push MD13 0 12:45 13:15 uit -   info Nee
Meisjes A2 21089 Hockeyclub Prinsenbeek MA2 0 13:30 13:30 uit -   info Nee
  geen douche/kleedruimte  
Meisjes D2 20805 BH&BC Breda MD6 20 14:30 14:50 uit -   info Nee
  LET OP: TIJD GEWIJZIGD  
Let op: Uittenue mee!