3.jpeg
Agenda
10-10
veldreservering
10-10
veldreservering
10-10
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

3 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 8E1 4615 DDHC J8E1 08:30 09:00 Veld 2  info Nee
  veld 2ab  
Meisjes 8E1 5628 HC Gilze Rijen M8E1 08:30 09:00 Veld 2  info Nee
  veld 2cd  
Fluiten: Jany Singendonk
Jongens 6E1 4851 BH&BC Breda J6E2 10:10 10:40 Veld 2  info Nee
  veld 2d  
Meisjes 8E3 5251 BH&BC Breda M8E4 10:10 10:40 Veld 2  info Nee
  veld 2ab  
Meisjes 6E2 6188 HC Gilze Rijen M6E1 13:40 14:10 Veld 2  info Nee
  veld 2a  
Meisjes 6E3 6223 MHC Liberty M6E3 13:40 14:10 Veld 2  info Nee
  veld 2c  

3 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes D3 4332 B.H.V. Push MD12 09:00 09:00 Veld 1  info Nee
Fluiten: Adriaan in ’t Veld en Fabiënne Geerts (Meisjes B2)
Meisjes D4 4319 Berkel Enschot MD5 10:20 10:50 Veld 1  info Nee
Fluiten: Jany Singendonk en Sasha Hulsbergen
Meisjes B2 2547 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB6 12:20 12:20 Veld 2  info Nee
Fluiten: Sabien van Buel (Dames 3 ) en Meike Roelen (Dames 3 )
Meisjes C3 3335 B.H.V. Push MC11 12:10 12:40 Veld 1  info Nee
Fluiten: Amber van Bijnen (Meisjes A2) en Jany Singendonk
Jongens C1 659 HC Oranje Rood JC7 14:00 14:30 Veld 1  info Nee
Fluiten: Rosa Thrasibule (Meisjes A2) en Jany Singendonk
Meisjes B3 2530 HC Tilburg MB9 15:40 16:10 Veld 2  info Nee
Fluiten: Maaike van Beek (Dames 3 ) en Arnaud Huisman
Meisjes A2 1731 B.H.V. Push MA8 16:20 16:20 Veld 1  info Nee
Fluiten: Beer Beukers (Heren 1) en Rens Vermeer

3 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes F2 6707 Oudenbosch F1MIX 0 08:00 08:30 uit -   info Nee
Meisjes 6E1 6230 MHC Liberty M6E2 0 08:45 09:15 uit -   info Nee
  Deel D  
Jongens 8E2 4635 B.H.V. Push J8E3 0 09:45 10:15 uit -   info Nee
Meisjes 8E2 5236 B.H.V. Push M8E6 0 10:30 11:00 uit -   info Nee
Meisjes F1 6738 HC Gilze Rijen MF1 0 10:30 11:00 uit -   info Nee
Jongens 6E2 4831 MHC Tempo J6E2 0 11:15 11:45 uit -   info Nee
  let op uitzetten kwartveld  

3 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes D1 4357 B.H.V. Push MD4 0 08:30 08:30 uit -   info Nee
Meisjes A1 1730 HC Tilburg MA3 0 11:55 11:55 uit -   info Nee
Meisjes C1 3359 Hockeyclub Hilvarenbeek MC1 0 12:15 12:15 uit -   info Nee
Jongens D1 1080 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD3 0 12:15 12:45 uit -   info Nee
Meisjes C2 3364 DDHC MC1 0 15:00 15:00 uit -   info Nee
Meisjes D2 4356 B.H.V. Push MD6 0 15:25 15:25 uit -   info Nee
Meisjes B1 2553 VMHC MB1 0 15:30 15:30 uit -   info Nee