3.jpeg
Agenda
4-2
Bitje op maat: kom naar de hapdag...
18-5
Reservering clubhuis teamuitje Da...
1-6
MC3 (MO14-3) Kamp
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 20 april 2024
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Uit Meisjes O10-3 MHC De Warande MO10-Groen

Dames Jong 1 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Hilvarenbeek DO25-1 12 29 9 2 1 44 21 0
2 Warande DO25-3 12 21 6 3 3 32 20 0
3 DES DO25-4 12 21 6 3 3 46 36 0
4 Goirle DO25-3 12 17 5 2 5 27 34 0
5 Liberty DO25-4 12 13 3 4 5 36 40 0
6 Were Di DO25-6 12 9 2 3 7 21 34 0
7 Teteringen DO25-1 12 7 2 1 9 21 42 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Liberty DO25-4 Teteringen DO25-1 (3-1)final
Teteringen DO25-1 Warande DO25-3 (2-2)final
Liberty DO25-4 Warande DO25-3 (3-3)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Liberty DO25-4 DES DO25-4 (5-5)final
Goirle DO25-3 DES DO25-4 (3-3)final
Teteringen DO25-1 Hilvarenbeek DO25-1 (1-6)final
Liberty DO25-4 Goirle DO25-3 (8-2)final
Hilvarenbeek DO25-1 Were Di DO25-6 (2-2)scheduled
Teteringen DO25-1 Were Di DO25-6 (0-2)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Goirle DO25-3 Hilvarenbeek DO25-1 (1-4)final
Hilvarenbeek DO25-1 Teteringen DO25-1 (5-3)final
Goirle DO25-3 Teteringen DO25-1 (1-3)final
Warande DO25-3 Were Di DO25-6 (3-0)scheduled
Liberty DO25-4 Were Di DO25-6 (3-3)final
Warande DO25-3 Liberty DO25-4 (5-1)scheduled
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Were Di DO25-6 Liberty DO25-4 (3-3)final
Liberty DO25-4 Hilvarenbeek DO25-1 (0-3)final
Were Di DO25-6 Hilvarenbeek DO25-1 (2-3)final
Warande DO25-3 DES DO25-4 (3-2)final
Teteringen DO25-1 DES DO25-4 (1-6)final
Warande DO25-3 Teteringen DO25-1 (2-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Goirle DO25-3 Were Di DO25-6 (5-2)final
Were Di DO25-6 Warande DO25-3 (0-5)final
Hilvarenbeek DO25-1 Liberty DO25-4 (4-1)final
Goirle DO25-3 Warande DO25-3 (3-2)final
DES DO25-4 Liberty DO25-4 (2-4)final
Hilvarenbeek DO25-1 DES DO25-4 (5-3)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Hilvarenbeek DO25-1 Warande DO25-3 (1-1)scheduled
Warande DO25-3 Goirle DO25-3 (3-0)scheduled
Hilvarenbeek DO25-1 Goirle DO25-3 (3-1)final
Were Di DO25-6 Teteringen DO25-1 (2-1)final
DES DO25-4 Teteringen DO25-1 (9-4)final
Were Di DO25-6 DES DO25-4 (1-3)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
DES DO25-4 Goirle DO25-3 (1-1)final
Were Di DO25-6 Goirle DO25-3 (1-2)final
DES DO25-4 Were Di DO25-6 (4-3)final
ZONDAG 12 FEBRUARI 2023
Teteringen DO25-1 Goirle DO25-3 (1-2)final
Goirle DO25-3 Liberty DO25-4 (6-3)final
DES DO25-4 Warande DO25-3 (3-2)final
Teteringen DO25-1 Liberty DO25-4 (3-2)scheduled
Warande DO25-3 Hilvarenbeek DO25-1 (1-4)final
DES DO25-4 Hilvarenbeek DO25-1 (5-4)final

Teamondersteuning