3.jpeg
Agenda
2-11
Scheidsrechterscursus
29-11
Algemene Ledenvergadering 29-11-2021
6-12
info / opfrissing spelregels zaal...
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Diensten

zondag 31 oktober 2021 
09:30 - 15:00  Barhoofd 
09:30 - 15:00  Barhoofd 
09:30 - 12:00  Femke Buitink Barhoofd 
10:00 - 14:00  Barhoofd 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Caroline Tigges Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
zaterdag 6 november 2021 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sophia Regui Bardienst 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Amira Dridi Bardienst 
11:00 - 13:30  Babke van Schendel Bardienst 
11:00 - 13:30  Janneke van den Broek Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Anne Smits Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lot van Eijk Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 7 november 2021 
10:00 - 14:00  Barhoofd 
10:30 - 12:00  Annemarie van der List-Lammers Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Evi Donkers Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 18:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 13 november 2021 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Zanna Roovers Bardienst 
08:30 - 11:00  Marije Verkuyl Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Ties van der Pompe Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van BenoĆ®t Bloo Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Lina Koks Bardienst 
13:30 - 16:00  Sophie Verkerk Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isa Meijers Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 14 november 2021 
10:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kee de Vries Barhoofd 
10:30 - 12:00  Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sven Hengst Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Thijn van Katwijk Bardienst 
14:00 - 18:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 20 november 2021 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Floor Muller Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Tom van der Heide Bardienst 
08:30 - 11:00  Bardienst 
11:00 - 13:30  Cindy ten Rouwelaar-Boers Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Fabienne Broeders Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Suus Karremans Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Anne Wassenaar Bardienst 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Anne Wassenaar Bardienst 
zondag 21 november 2021 
10:00 - 14:00  Barhoofd 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Laura van Beijsterveldt Bardienst 
12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Laura van Beijsterveldt Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 18:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 27 november 2021 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Hoogendoorn Barhoofd 
08:00 - 13:00  Barhoofd 
08:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lisa Waage Bardienst 
08:30 - 11:00  Jeroen Fijneman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Maud Olssen Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Liz van de Sande Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
13:30 - 16:00  Bardienst 
13:30 - 16:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zondag 28 november 2021 
10:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje Kapteijns Barhoofd 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Isabelle van Dinteren Bardienst 
12:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Bardienst 
14:00 - 18:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bente Haarselhorst Bardienst